СПРАВИ ЗА ВЕЖБАЊЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет од 5 фитнес траки за вежбање Сет од 5 фитнес траки за вежбање
Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тр..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Гумена лента 208х0.45х3см Гумена лента 208х0.45х3см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
Гумена лента 208х0.45х4.5см Гумена лента 208х0.45х4.5см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Гумена лента 208х0.45х8.3см Гумена лента 208х0.45х8.3см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
1.880 ден.
без ДДВ: 1.593 ден.
Ролер со пена за вежбање Ролер со пена за вежбање
Иновативен ролер обложен со мека ЕВА пена за рехабилитација, масажа, јога или пилатес. Тркалањето с..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Шипка за на врата Шипка за на врата
Квалитетна шипка со нелизгави рачки  Шипката е идеална за целосен развој на горниот дел на тел..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Еднорачен тег 15кг Еднорачен тег 15кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 15кг. ..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
Справа за вежбање Справа за вежбање
Фитнес паралелна справа за вежби со сопствена тежина. Конструкцијата е безбедна и стабилна, го зајак..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
Kettlebell 20kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 20кг ..
5.190 ден.
без ДДВ: 4.398 ден.
Kettlebell 18kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 18кг ..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Kettlebell 16kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 16кг ..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
Kettlebell 14kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 14кг ..
3.590 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
Kettlebell 10kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 10кг ..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Kettlebell 6kg
Тег изработен од лиено железо обложен со гума. Тежина 6кг ..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Фитнес справа Фитнес справа
Преносна фитнес справа за пилатес е совршена за вежбање и обликување на вашето тело. Димензија на..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Јога прстен за вежбање Јога прстен за вежбање
Јога прстенот се користи за истегнување и намалување на мускулната тензија на грбот, градите, рамена..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Еднорачен тег 20кг Еднорачен тег 20кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 20кг. Диме..
4.150 ден.
без ДДВ: 3.517 ден.
Еднорачен тег 12,5кг Еднорачен тег 12,5кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 12,5кг. Ди..
2.650 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.
Еднорачен тег неопрен 4кг Еднорачен тег неопрен 4кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 4кг. Димен..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
Сет тегови за вежбање Сет тегови за вежбање
Сет од 3 пара еднорачни тегови спакувани во куфер Пакувањето содржи 2 х 1.5кг 2 х 1к..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
Сет тегови 20кг. Сет тегови 20кг.
Сет тегови за вежбање со вкупна тежина 20кг. Теговите се спакувани во куфер ..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Справа за склекови Справа за склекови
Зајакнете и обликувајте ги Вашите мускули на рацете, градите, рамењата и грбот.   ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Справа за вежбање со еластични ленти Справа за вежбање со еластични ленти
Супер справа за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одлич..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Справа за вежбање - Revoflex Xtreme Справа за вежбање - Revoflex Xtreme
Revoflex Xtreme справа со која ги активирате сите мускули. Со справата Revoflex Xtreme мож..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Справа за вежбање - Tummy Trimer Справа за вежбање - Tummy Trimer
Справата за вежбање овозможува интензивно тренирање за затегнување и обликување на целото тело. ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите Електричен појас на вибрации за зајакнување на мускулите
Електричен појас на вибрации кој помага во зајакнување на мускулите и топење на масните наслаги. Док..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS