КРЕАТИВНО КАТЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Дино дрвена балас игра Дино дрвена балас игра
Прекрасна дино дрвена балас игра.  Сетот вклучува 10 тули во различни бои, база за рамнотежа..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Сет пластелин
Прекрасен сет пластелин со машинка и различки форми за правење. Сетот содржи 12 кесички со пласте..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет пластелин - Направи Тестени
Машинка за правење на тестенини, супер забава за вашите најмили. Сетот содржи 12 пластелини...
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет со пластелин - Сладолед Сет со пластелин - Сладолед
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.490 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Lisciani - Создадете Екосистем Lisciani - Создадете Екосистем
Екосистем на Lisciani, издржлив и функционален, кој може да се изгради за да се набљудува интеракциј..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Анатомија на човечкото тело Анатомија на човечкото тело
Прекрасен научен сет за изучување и откривање на човечката анатомија! Во сетот е вклучен илустриран ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
750 ден.
без ДДВ: 750 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
420 ден.
без ДДВ: 420 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.590 ден.
Viga - Дрвена играчка Виножито Viga - Дрвена играчка Виножито
Прекрасна креативна игра со балансирање на Вига. Сетот вклучува 5 дрвени полукружни делови во р..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.590 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Не лути се човече Viga - Не лути се човече
Забавна игра не лути се човече, супер забава за целото семејство. Играта може да ја играат 2-4 иг..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.790 ден.
Viga - Дрвен абакус Viga - Дрвен абакус
Децата лесно ги пресметуваат операциите користејќи ги 10-те дрвени мониста сместени во секој од 10-т..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Дрвени коцки PolarB Дрвени коцки PolarB
Сет од пет дрвени коцки на Полар Б од брендот Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди о..
1.090 ден.
без ДДВ: 1.090 ден.
Viga - Дрвени коцки Viga - Дрвени коцки
Сет од шест дрвени коцки на Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можнос..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Дрвена масичка со активности Viga Дрвена масичка со активности Viga
Супер забава со часови за малите креативци со оваа прекрасна масичка со активности на Вига. Одличен ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.990 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности.  Овој производ одлично се вклопува ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.990 ден.
-20%
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи ..
8.790 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 8.790 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS