Најново
Дино забавна игра
  • Дино забавна игра
  • Дино забавна игра
  • Дино забавна игра

Дино забавна игра

690 ден.
Шифра на производ: 3906
Достапност: На залиха
Количина:

Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите диносаурусот при изведувањето на операцијата. Завртете ја стрелката за да дознаете кој дел треба да го извадите од телото на диносаурусот. Секој дел носи различни поени, играчот со највеќе поени е победник во играта.

Деловите треба внимателно и прецизно да ги вадите со пинцета од телото на диносаурусот, доколку го извадите делот без да вибрира диносаурусот, истиот го задржувате, во спротивно го враќате на место.

Играта може да ја играат 2-4 играчи

Играта се препорачува за деца над 3 години

Димензии на пакувањето: 28x25x5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dino, zabavna, igra
Дино забавна игра Супер забавна игра за целото семејство! Внимавајте да не го вознемирите диносаурусот при изведувањето на операцијата. Завртете ја стрелката за да дознаете кој дел треба да го извадите од телото на диносаурусот. Секој дел носи различни поени, играчот со највеќе поени е победник во играта. Деловите треба внимателно и прецизно да ги вадите со пинцета од телото на диносаурусот, доколку го извадите .. Category: Product #: 3906 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS