ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Едукативна коцка сортер Едукативна коцка сортер
Забавна и едукативна коцка сортер која е изработена од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отвор..
450 ден.
Vtech - Музичка вртелешка Vtech - Музичка вртелешка
Вртете ги и запознајте ги животните, звуците, формите и броевите со Push & Play Spinning Top! Кл..
1.590 ден.
-17%
Vtech - Музичка топка Vtech - Музичка топка
Забавна музичка топка  со сензор за движење кој сам се активира и го поттикнува лазењ..
1.490 ден.1.790 ден.
Vtech - Воланче за количка Vtech - Воланче за количка
Супер забава за најмалите. Возејќи со забавниот музички волан Вашите малечки ќе може да се да у..
1.590 ден.
Vtech Peek-a-Boo Мече Vtech Peek-a-Boo Мече
Забавна играчка со која Вашето бебето ќе биде пријатно изненадено кога ќе притисне едно од копчињата..
1.490 ден.
Vtech - Воланче со Paw Patrol Vtech - Воланче со Paw Patrol
Возете се со Paw Patrol Pups од Vtech, со сите ваши омилени ликови. Игрите вклучуваат возбудливи ми..
2.790 ден.
Vtech - Слонче Vtech - Слонче
Притиснете и играјте со слончето од VTech! Копчето за осветлување активира песни, забавни фрази и за..
990 ден.
Vtech - Музичко куче Vtech - Музичко куче
Забавно музичко кученце за учење. Со притискање на 3-те светлечки копчиња учиме броеви, чувства..
1.090 ден.
-20%
Vtech - Забавно куче Vtech - Забавно куче
Весело разиграно кученце кое сака да ве следи, каде и да одите! Повлечето го кучето со јажето, за да..
1.190 ден.1.490 ден.
-19%
Vtech - Воз туркај и вози Vtech - Воз туркај и вози
Прекрасен интерактивен едукативен музички воз кој им помага на малите дечиња во учење на букви, брое..
3.890 ден.4.790 ден.
-20%
Vtech - Едукативна масичка Vtech - Едукативна масичка
Vtech едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Вашите м..
2.790 ден.3.490 ден.
Vtech - Камион носач на автомобили Vtech - Камион носач на автомобили
Вашите малечки мајсторчиња ќе се забавуваат со прекрасниот музички камион носач на автомобили. Слушн..
2.590 ден.
Vtech - Еднорог 2 во 1 клацкалка и туркало Vtech - Еднорог 2 во 1 клацкалка и туркало
Забава со часови на Вашите малечки со прекрасниот музички Еднорог 2 во 1. Едноставно Еднорогот се тр..
3.790 ден.
Vtech - Гаража Vtech - Гаража
Супер забавна гаража со лифт, паркинг, автоперална и спуштачка патека е совршена за Вашите малечки д..
3.390 ден.
Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови Dolu - Едукативен воз со коцки 58 делови
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
750 ден.
Dolu - Едукативна желка сортер Dolu - Едукативна желка сортер
Едукативна желка сортер можност за учење на бои и форми. Вклучени се 5 колоритни форми.&nb..
550 ден.
Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер Dolu - Едукативна пикник кошничка сортер
Забавен и едукативен сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Отворете го к..
350 ден.
Dolu - Едукативна куќичка сортер Dolu - Едукативна куќичка сортер
Прекрасна едукативна куќичка сортер со 5 различни форми и клучеви, одлична можност за учење на форми..
400 ден.
Bkids Пони проодувалка 3 во 1 Bkids Пони проодувалка 3 во 1
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
2.960 ден.
Музички телефон Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
190 ден.

Распродадено

Распродадено

Забавен телефон Забавен телефон
Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
180 ден.
-25%
Замок сортер 2 во 1 Замок сортер 2 во 1
Забавен и едукативен замок сортер кој е изработен од квалитетна пластика со заоблени рабови. Се..
590 ден.790 ден.
Viga коцки дрвени фарма Viga коцки дрвени фарма
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
800 ден.
-8%
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика, кое освен ..
1.100 ден.1.200 ден.
-25%
Leap Frog Лаптоп Leap Frog Лаптоп
Отворете го лаптопот за да ги научите броевите, боите, формите и да слушнете забавни мелод..
1.190 ден.1.590 ден.
Едукативно тапанче сортер Едукативно тапанче сортер
Забавно и едукативно тапанче сортер кое е изработено од квалитетна пластика..
350 ден.
Vtech - Забавно мајмунче Vtech - Забавно мајмунче
Супер забава за Вашите најмили. Свирете, играјте со ова прекрасно мајмунче дизајнирано да промовира ..
1.290 ден.
-18%
Vtech - Музичко воланче Vtech - Музичко воланче
Супер забава за најмалите, со вистински звуци на автомобил: сирена, кочница, свирка, радио, мен..
1.390 ден.1.690 ден.
Тобоган стаза со топчиња Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
450 ден.
Дрвен сет со животни Дрвен сет со животни
Дрвен сет со подлога и 12 дрвени животни со кои Вашите малечки ќе може да ги учат животните, боите и..
250 ден.
-10%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот...
450 ден.500 ден.
Музички телефон Музички телефон
Забавен телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, звуци на животн..
250 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS