ИГРАЧКИ ЗА БЕБЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Музичка подлога за играње Музичка подлога за играње
Прекрасна шарената подлога, исклучително пријатна на допир за седење и играње, која му помага на дет..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Книга Фарма Chicco Книга Фарма Chicco
Двојазична едукативна книга со 9 илустрирани пластифицирани страници и текстови. Од 6 месеци до..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Chicco - Подлога за игра Hopscotch Chicco - Подлога за игра Hopscotch
Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.990 ден.
Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1 Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1
Прекрасна сложувалка 2во1, куќичка и фарма со животни! Супер забава за најмалите. Димензија ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Viga - Дрвена играчка Виножито Viga - Дрвена играчка Виножито
Прекрасна креативна игра со балансирање на Вига. Сетот вклучува 5 дрвени полукружни делови во р..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.590 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 990 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Дрвен пингвин на туркање Viga - Дрвен пингвин на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Viga - Дрвено пајче на туркање Viga - Дрвено пајче на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Дрвена играчка еже со активности Viga - Дрвена играчка еже со активности
Супер забавна дрвена играчка на Вига, еже со активности. Ежето содржи многу активности кои ја подобр..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.590 ден.
Дрвени коцки PolarB Дрвени коцки PolarB
Сет од пет дрвени коцки на Полар Б од брендот Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди о..
1.090 ден.
без ДДВ: 1.090 ден.
Viga - Дрвени коцки Viga - Дрвени коцки
Сет од шест дрвени коцки на Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можнос..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.390 ден.
Дрвена коцка со активности PolarB Дрвена коцка со активности PolarB
Прекрасна дрвена коцка со многу активности кои ја подобруваат моториката и координацијата кај децата..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.490 ден.
Viga - Дрвена проодувалка Viga - Дрвена проодувалка
Дрвена проодувалка на Вига. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.990 ден.
Дрвена проодувалка PolarB Дрвена проодувалка PolarB
Дрвена проодувалка на Полар Б од брендот Вига. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и..
3.290 ден.
без ДДВ: 3.290 ден.
Дрвен сет со висечки играчки PolarB Дрвен сет со висечки играчки PolarB
Дрвен сет со висечки играчки на Полар Б од брендот Вига Производот е изработен од буково дрво и о..
2.190 ден.
без ДДВ: 2.190 ден.
Дрвена ракета со активности Дрвена ракета со активности
Едукативна ракета на Tooky toy изработена од квалитетно дрво со многу активности, секоја страна..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Музичко тапанче Бонго Музичко тапанче Бонго
Супер забава за најмалите!. Тапкајте на тапанот за да ги слушнете забавните звуци. Светлосните ефект..
790 ден.
без ДДВ: 790 ден.
Chicco - Проектор музички Chicco - Проектор музички
Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче. ..
1.780 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
Косилка за трева - Bubble Косилка за трева - Bubble
Супер забава со музичката косилка за трева која испушта балончиња од сапуница. Во сетот е вклуч..
780 ден.
без ДДВ: 780 ден.
Забавно музичко пиано Забавно музичко пиано
Прекрасно музичко пиано за вашите најмили. Вклучете го пианото и забавата може да започне. Пианото в..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.
Музички клучеви
Прекрасен сет од клучеви со супер звучни ефекти како: сирена, отклучување на автомобил,стартува..
380 ден.
без ДДВ: 380 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Hape - Дрвена масичка со активности
Прекрасна дрвена масичка со активности, супер забава за најмалите. Димензија на производот: 32,5х..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.990 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Jungle Hape - Дрвена масичка со активности Jungle
Истражете ја џунглата и нејзините животни со оваа прекрасна масичка со активности. Возете го пр..
6.390 ден.
без ДДВ: 6.390 ден.
Забавна музичка играчка двоглед Забавна музичка играчка двоглед
Супер забава за најмалите. Музички двоглед со многу звуци, мелодии, песни и светлосни ефекти. ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Hola - Забавна тропка со вакум Hola - Забавна тропка со вакум
Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Hola - Забавна тропка со вакум Hola - Забавна тропка со вакум
Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS