ТРАМБОЛИНИ

ТРАМБОЛИНИ

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трамболина со мрежа и скалички 427см Трамболина со мрежа и скалички 427см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички.  дијаметар на трамболината 427с..
18.990 ден.
Трамболина со мрежа и скалички 366см Трамболина со мрежа и скалички 366см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 366см максимално оптовару..
16.990 ден.
-16%
Трамболина со мрежа без скали 183см Трамболина со мрежа без скали 183см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа дијаметар 183см максимално оптоварување до 80к..
8.390 ден.9.990 ден.
-17%
Трамболина со мрежа и скалички 305см Трамболина со мрежа и скалички 305см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 305см максимално оптовару..
11.990 ден.14.490 ден.
-14%
Трамболина со мрежа и скалички 244см Трамболина со мрежа и скалички 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа и скалички дијаметар 244см максимално оптовару..
9.990 ден.11.590 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS