СЕ ЗА ДОМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Магнетен стегач за алат Магнетен стегач за алат
Практичен магнетен стегач, генијален изум кој се прицврстува на зглоб, идеално за ситни метални..
350 ден.
Држач за телефон Држач за телефон
Стабилен држач за телефон, ротира за 360° погоден за следење настава ..
200 ден.
-10%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
Карактеристики на производот: литиумска батерија радио јачина 6W аудио излез USB 2.0 ..
450 ден.500 ден.
Справа за вежбање со еластични ленти Справа за вежбање со еластични ленти
Супер справа за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одлич..
550 ден.
Ренде за путер Ренде за путер
Практично ренде за путер, едноставно ставете го путерот во рендето и чувајте го во фрижидер, по потр..
350 ден.
Ренде со пластичен сад Ренде со пластичен сад
Практично ренде кое ќе ви заштеди време во кујната а е исклучително лесно за кор..
350 ден.
-16%
Pro Wax 100 + восок + шпатули Pro Wax 100 + восок + шпатули
Pro Wax 100 апаратот за топење на восок за депилација може да се користи за домашна и професионална ..
490 ден.580 ден.
-13%
Ротирачка четка за чистење Ротирачка четка за чистење
Моторизиран систем со три четки кои ротираат 360° ефикасно ја собира нечистотијата. Со ротирачките ч..
350 ден.400 ден.
-8%
Двострана тава за палачинки Двострана тава за палачинки
Двострана тава за палачинки со нелеплива површина. Дијаметар на тавата: Ø19см ..
450 ден.490 ден.
Блендер - Nutribullet 600W Блендер - Nutribullet 600W
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.990 ден.
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 калапи за торти
Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Калапите се со различна форма, коцка, круг и срце ..
490 ден.
-13%
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 калапи за торти
Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Димензии: Ø24см Ø26см Ø28см ..
390 ден.450 ден.
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
490 ден.
Апарат за топење на восок за ладна депилација Апарат за топење на восок за ладна депилација
Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скап..
490 ден.
Диспанзер за паста и држач за четки Диспанзер за паста и држач за четки
Практичен диспанзер со држач за четки, кој овозможува брзо и лесно да ставите од вашата паста дирекн..
180 ден.
Гел Актив влошки за обувки Гел Актив влошки за обувки
Гел актив влошките овозможуваат амортизирање на секој чекор и масажа на стапалата додека се движите...
280 ден.
Air Lazy Bag - Воздушен душек Air Lazy Bag - Воздушен душек
За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, насекаде...Воздушен душек направен..
650 ден.
Справа за вежбање - Revoflex Xtreme Справа за вежбање - Revoflex Xtreme
Revoflex Xtreme справа со која ги активирате сите мускули. Со справата Revoflex Xtreme мож..
450 ден.
Држач за кеси Држач за кеси
Практичен пренослив држач за кеси со поклопец, лесен за прикачување на фиоките или ормарите во Вашат..
180 ден.
-31%
Сталажа за обувки 50х25х140см Сталажа за обувки 50х25х140см
Практична сталажа за обувки на 10 нивоа, која лесно се склопува и расклопува.  Димензија на ..
480 ден.700 ден.
-20%
Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
Лед кружно светло со сталак создава одлична светлина погодна за шминкање и фотографирање. ..
950 ден.1.190 ден.
-10%
Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скап..
450 ден.500 ден.
-20%
Растегливо црево 40 метри Растегливо црево 40 метри
Револуционерно растегливо црево со модерен дизајн различно од сите црева кои до сега сте г..
600 ден.750 ден.
Магнетна мрежа против комарци и други инсекти Магнетна мрежа против комарци и други инсекти
Магнетна мрежа, која брзо и едноставно се монтира на Вашата балконска или влезна врата … максимално ..
280 ден.
Електронски апарат против комарци Електронски апарат против комарци
Ефикасно електронско апаратче со лед светло кое ги привлекува комарците и другите инсекти ..
390 ден.
Либела со ласер и метро Либела со ласер и метро
Либела со ласер со која ќе можете да ги измерите, израмните и нивелирате сите површини брзо и лесно...
450 ден.
Острач за ножеви Острач за ножеви
Острачот за ножеви е направен од инвентивна технологија на вкрстени точила со пружина направени..
350 ден.
Тркало за вежбање Тркало за вежбање
Одлична справа за топ форма на Вашето тело. Зајакнете ги стомачните и грбните мусклули со помош на т..
450 ден.
Рачен сецко - Twistcut Рачен сецко - Twistcut
Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткас..
450 ден.
-13%
Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic Автоматски диспанзер за сапун - Soap Magic
Практичен диспанзер со сензор кој се активира на движење, 100%  без допир. Диспанзерот&nbs..
650 ден.750 ден.
Силиконски сад за правење и складирање на мраз Силиконски сад за правење и складирање на мраз
Силиконски сад за правење и складирање мраз, изработен од флексибилен силикон што го прави исклучите..
250 ден.
Лед ламба против комарци Лед ламба против комарци
Уживајте во мирна ноќ без комарци. Ефикасно апаратче со лед светло против комарци, ниска п..
150 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS