Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-23%
 Авионче  Авионче
Прекрасно авионче изработено од пена, флексибилно и отпорно на удари, лесно и безбедно за деца...
300 ден.390 ден.
-27%
 Мини чоколадна фонтана  Мини чоколадна фонтана
Елегантна чоколадна фонтана на три нивоа е совршена за сите специјални прилики! Едноставно став..
950 ден.1.300 ден.
-23%
Air football Air football
Супер забавна игра со мини hoverball на батерии, кој лесно и брзо се движи на рамна и мазна подлога...
500 ден.650 ден.
-21%
Bluetooth безжичен звучник Bluetooth безжичен звучник
Карактеристики на производот: капацитет на литиумска батерија: 6000 mAh јачина 2х10W ..
950 ден.1.200 ден.
-20%
Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni
Прекрасна летна количка Cangaroo Billy Butterflies Moni за Вашите најмили. производот е н..
1.990 ден.2.490 ден.
-20%
Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni
Прекрасна летна количка Cangaroo Billy Butterflies Moni за Вашите најмили. производот е н..
1.990 ден.2.490 ден.

Распродадено

-20%

Распродадено

Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni Cangaroo - количка Billy Butterflies Moni
Прекрасна летна количка Cangaroo Billy Butterflies Moni за Вашите најмили. производот е н..
1.990 ден.2.490 ден.
-21%
Cangaroo - количка Diamond Cangaroo - количка Diamond
Прекрасна летна количка Cangaroo Diamond достапи бои: црна материјал: метал систем на сопи..
2.200 ден.2.790 ден.
-20%
Cangaroo - количка Sunrise Moni Cangaroo - количка Sunrise Moni
Прекрасна детска летна количка Cangaroo Sunrise Moni со алуминиумска конструкција.&nb..
3.990 ден.4.990 ден.
-28%
E-Table масичка за лаптоп E-Table масичка за лаптоп
E-Table практична масичка за лаптоп со вграден вентилатор за ладење. Карактеристики на произ..
790 ден.1.100 ден.
-22%
Hoverball Hoverball
 Си играме фудбал по дома со супер забавен производ со лед светло во форма на диск. Hoverball л..
350 ден.450 ден.
-17%
Intex - 100 топчиња Intex - 100 топчиња
Intex сет од 100 меки пластични топчиња во различни бои. Супер забава за Вашите најмили.  То..
750 ден.900 ден.
-16%
Intex душек - Фламинго Intex душек - Фламинго
Intex душек на надувување Фламинго со две рачки за држење. Димензии: 142х137х97см. Произв..
800 ден.950 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

Magic tracks стаза 220 делови Magic tracks стаза 220 делови
Magic tracks е супер забавна стаза со делови кои лесно се виткаат и може да се направат различни вид..
550 ден.650 ден.
-11%
Nenuco бебе - време е за ужинка Nenuco бебе - време е за ужинка
Децата сега ќе можат да направат вкусна храна со помош на блендерот и да ја нахранат својата кукла с..
2.490 ден.2.790 ден.
-18%
Playgo Burger set пластелин Playgo Burger set пластелин
Прекрасен сет пластелин за најмалите да ги направат своите омилени јадења од брза храна бургер, хот ..
330 ден.400 ден.
-28%
Playgo Cake set пластелин Playgo Cake set пластелин
Cake set пластелин со додатоци и модли за правење на торта. Сетот содржи: 4 различни форми ..
290 ден.400 ден.
-19%
Playgo Dough fun пластелин во кутија Playgo Dough fun пластелин во кутија
Сет пластелин со многу додатоци и модли за супер забава на малите креативци. Сетот содржи: ..
690 ден.850 ден.
-19%
Playgo Food courd пластелин Playgo Food courd пластелин
Сет пластелин со многу модли и додатоци за најмалите да можат да си направат ужинка по свој избор. ..
690 ден.850 ден.
-17%
Playgo Ice cream пластелин Playgo Ice cream пластелин
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
750 ден.900 ден.
-23%
Playgo Jungle animal  пластелин Playgo Jungle animal  пластелин
Сет пластелин Животни од џунгла со преса Лавче Сетот содржи: 5 туби пластелин 2 шпатули ..
580 ден.750 ден.
-23%
Playgo Pet salon пластелин Playgo Pet salon пластелин
Сет пластелин со модли и додатоци за салон за миленици. Направете го вашето омилено милениче и разуб..
580 ден.750 ден.
-17%
Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција Sencor Апарат за правење леб SBR 1031 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: боја: бела моќност на апаратот: 480-580W број на однапред де..
4.390 ден.5.300 ден.
-14%
Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција Sencor Апарат за правење леб SBR 760 WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: ​боја: бела моќност 850W тајмер до 13 часа 10 програм..
6.900 ден.8.000 ден.
-19%
Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција Sencor Блендер 500W SBL 2217TQ + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
2.100 ден.2.600 ден.
-17%
Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција Sencor Блендер SBL 2207 TQ/2208 RS + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.900 ден.2.300 ден.
-23%
Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција Sencor Блендер SBL 3207GG + 2години гаранција
Карактеристики на производот: боја: пастелно зелена идеален за подготовка на свежо овошје, к..
2.150 ден.2.800 ден.
-19%
Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција Sencor Блендер SNB 4301RD / 4300WH  + 2години гаранција
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
3.900 ден.4.800 ден.
-17%
Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција Sencor Дехидратор на храна SFD 742RD + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност на грејачот 240W број на садови за сушење: 5 суши: з..
2.490 ден.3.000 ден.
-15%
Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција Sencor Кафемат SCE 500BK/500WH + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: моќност 900W боја по избор: бела / црна опција за подготовка..
2.200 ден.2.600 ден.
-10%
Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција Sencor Кујнаска вага SKS 4004 + 2 години гаранција
Карактеристики на производот: дигитална кујнска вага боја по избор: портокалова / виолетова ..
1.350 ден.1.500 ден.
-18%
Sencor миксер SHM 5203 + 2 гаранција Sencor миксер SHM 5203 + 2 гаранција
Карактеристики на производот: рачен миксер моќност 300W 5 брзини турбо брзина маталкит..
1.590 ден.1.950 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 14:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS