Информации за испорака

ИНФОРМАЦИИ ЗА ИСПОРАКА

Испораката на сите производи на целата територија на Република Македонија е БЕСПЛАТНА доколку вкупната вредност во кошничката надминува 1000 денари. Доколку, вредноста на производите во кошничката изнесува под 1000 денари, се пресметува фиксен трошок за испорака во висина од 120 денари. Испораката на производите се врши во работни денови во рок од 24/48 часа откако е направена нарачката.

Цената за испорака за останатите Балкански држави се пресметува во согласност со ценовникот на ЕМС Македонска Пошта.

За сите информации може да не конактирате на тел. 070/841-712 или на igrackibubamara@gmail.com

ПОЛИТИКА ЗА РЕКЛАМАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ

Во случај на рекламација на производ, производот мора да биде целосен, не оштетен и во оргинално пакување.  Трошоците при враќањето на производот се на товар на купувачот.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS