За Нас

Најшарениот онлајн избор на играчки и креативни производи за едукација и забава. Нудиме внимателно избрани играчки за забава, едукација, развивање креативност, физичка активност и рекреација на Вашите деца. Во нашата категорија " Се за дома " ќе најдете многу производи по поволни цени за вашиот дом, мали кујнски апарати, справи за вежбање и други производи. Нудиме квалитетна бебешка опрема и одличен избор на роденденски декорации.

 

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS