Избрани производи
-39%
Мини кујна 3 во 1 Мини кујна 3 во 1
550 ден.900 ден.
550 ден.900 ден.
-34%
Магична градина Магична градина
590 ден.900 ден.
590 ден.900 ден.
-23%
SUP конзола со 400 игри SUP конзола со 400 игри
500 ден.650 ден.
500 ден.650 ден.
-30%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
350 ден.500 ден.
350 ден.500 ден.
-30%
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
1.390 ден.1.990 ден.
1.390 ден.1.990 ден.
-31%
Електронско пикадо Електронско пикадо
2.000 ден.2.900 ден.
2.000 ден.2.900 ден.
-35%
Караоке микрофон со Bluetooth Караоке микрофон со Bluetooth
620 ден.950 ден.
620 ден.950 ден.
-20%
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
550 ден.690 ден.
550 ден.690 ден.
-29%
Magic tracks стаза 328 делови Magic tracks стаза 328 делови
850 ден.1.200 ден.
850 ден.1.200 ден.
-60%
Лед ламба против комарци Лед ламба против комарци
60 ден.150 ден.
60 ден.150 ден.
-28%
Детска кујна Детска кујна
1.590 ден.2.200 ден.
1.590 ден.2.200 ден.
Најново
-34%
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
790 ден.1.200 ден.
790 ден.1.200 ден.
-40%
Leap Frog Лаптоп Leap Frog Лаптоп
960 ден.1.590 ден.
960 ден.1.590 ден.
-30%
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
1.390 ден.1.990 ден.
1.390 ден.1.990 ден.
-39%
Мини кујна 3 во 1 Мини кујна 3 во 1
550 ден.900 ден.
550 ден.900 ден.
-18%
Маса со коцки Маса со коцки
1.390 ден.1.690 ден.
1.390 ден.1.690 ден.
Скејтборд Скејтборд
1.290 ден.
1.290 ден.
Скејтборд Скејтборд
1.290 ден.
1.290 ден.
Скејтборд Скејтборд
1.290 ден.
1.290 ден.

Бубамара Играчки

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS