Избрани производи
Dolu Кош Dolu Кош
1.690 ден.
1.690 ден.
-11%
Трамболина со мрежа и скалички 244см Трамболина со мрежа и скалички 244см
10.690 ден.11.990 ден.
10.690 ден.11.990 ден.
Скејтборд Скејтборд
1.290 ден.
1.290 ден.

Распродадено

Тобоган 180см Тобоган 180см
3.590 ден.
3.590 ден.
-25%
Лулашка со метална конструкција Лулашка со метална конструкција
3.200 ден.4.290 ден.
3.200 ден.4.290 ден.
Најново
-20%
Столица за хранење - Jungle Teddy Столица за хранење - Jungle Teddy
5.190 ден.6.460 ден.
5.190 ден.6.460 ден.
-20%
Столица за хранење - Jungle Teddy Столица за хранење - Jungle Teddy
5.190 ден.6.460 ден.
5.190 ден.6.460 ден.

Бубамара Играчки

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS