ИГРАМЕ НАДВОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ролшули со кацига и штитници Ролшули со кацига и штитници
Супер квалитетни ролшули кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
Ролшули со кацига и штитници Ролшули со кацига и штитници
Супер квалитетни ролшули кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
Dolu Куќичка Dolu Куќичка
Прекрасна куќичка на Dolu, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката  идеално ..
4.950 ден.
без ДДВ: 4.195 ден.
Dolu - Трактор на педали со приколка Dolu - Трактор на педали со приколка
Прекрасен трактор на педали со приколка изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички бои. Уд..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Подлога за скокање за трамболина 305см Подлога за скокање за трамболина 305см
Подлога за скокање за трамболина со дијаметар 305см 10ft Подлогата е со 60 отвори за федери. ..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
Подлога за скокање за трамболина 244см Подлога за скокање за трамболина 244см
Подлога за скокање за трамболина со дијаметар 244см. Подлогата е со 48 отвори за федери. ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
Заштитна мрежа за трамболина 305см Заштитна мрежа за трамболина 305см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 305см 10ft ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Заштитна мрежа за трамболина 244см Заштитна мрежа за трамболина 244см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 244см 8ft ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
Заштитна мрежа за трамболина 183см
Заштитна надворешна мрежа за трамболина со дијаметар 183см 6ft ..
2.300 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
Сет од 10 федери за трамболина Сет од 10 федери за трамболина
Сет од 10 федери за трамболина Должина на федер 13,5см ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
Сет од 5 федери за трамболина Сет од 5 федери за трамболина
Сет од 5 федери за трамболина Должина на федер 13,5см ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Byox - Велосипед за рамнотежа Byox - Велосипед за рамнотежа
Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да премин..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Byox - Велосипед за рамнотежа Byox - Велосипед за рамнотежа
Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да премин..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Byox - Велосипед за рамнотежа
Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да премин..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Byox - Велосипед за рамнотежа
Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да премин..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Хулахоп Хулахоп
Хулахоп за деца и возрасни. Хулахопот е расклоплив што е практичен за складирање. Составен е од 8..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Пушка за балончиња од сапуница Пушка за балончиња од сапуница
Пиштол за балончиња од сапуница, супер забава за сите дечиња. Во сетот е вклучена сапуница. До..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Тротинет
Супер квалитетен тротинет. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. Подлогата..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Тротинет
Супер квалитетен тротинет. Тротинетот се вози по принципот наведни се и управувај. Подлогата..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
 Сет за куглање  Сет за куглање
Супер забава со сетот за куглање. Целта на играта е со едно фрлање да се срушат што повеќе кегл..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Косилка за трева - Bubble Косилка за трева - Bubble
Супер забава со музичката косилка за трева која испушта балончиња од сапуница. Во сетот е вклуч..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Dolu - Автомобил на туркање Dolu - Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксичн..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Intex -  сет за бокс на надувување
Intex сет за боксирање за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 98х61см. Базата с..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS