ИГРАМЕ НАДВОР

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Скејтборд Скејтборд
Квалитетен скејтборд со силиконски тркала кои светат при вртење, и практична рачка за држење. Мак..
1.290 ден.
-8%
Шарен тротинет Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.650 ден.1.790 ден.
Intex  чамец авион Intex  чамец авион
Intex чамец авион Димензии: 119х 114см. ..
350 ден.
-16%
Intex душек - Фламинго Intex душек - Фламинго
Intex душек на надувување Фламинго со две рачки за држење. Димензии: 142х137х97см. Произв..
800 ден.950 ден.
Intex базенче печурка 102х89см Intex базенче печурка 102х89см
Прекрасно базенче на Интекс за Вашите најмили, кое ќе го направи вашиот двор место за забава. Базено..
790 ден.
Intex базен 168х38 см Intex базен 168х38 см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
790 ден.
Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag Велосипед за рамнотежа - Byox Zig Zag
Прекрасен велосипед за рамнотежа Byox Zig Zag кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и поб..
2.190 ден.
-17%
Трицикал Рито 3во1 QPLAY Трицикал Рито 3во1 QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
4.990 ден.5.990 ден.
Тротинет 3 во 1 Nadle Тротинет 3 во 1 Nadle
Прекрасен тротинет 3 во 1 кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркало, потоа к..
4.890 ден.
Paradiso нишалка - крокодил Paradiso нишалка - крокодил
Супер забава во дворот со нишалките на белгискиот производител Paradiso toys. Крокодил нишалка на..
1.250 ден.
-21%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црн
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црн 6V 7AH*2  BMW  димензија на ав..
12.990 ден.16.390 ден.
-21%
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црвен
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M 19358 црвен 6V 7AH*2  BMW  димензија на автом..
12.990 ден.16.390 ден.
-17%
Intex - 100 топчиња Intex - 100 топчиња
Intex сет од 100 меки пластични топчиња во различни бои. Супер забава за Вашите најмили.  То..
750 ден.900 ден.
-10%
Smoby куќа - Nature Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
8.900 ден.9.900 ден.
-17%
Детска лулашка со заштитна преграда Детска лулашка со заштитна преграда
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика со заштитна преграда која нуди супер забава..
950 ден.1.150 ден.
-8%
Шарен тротинет Шарен тротинет
Супер квалитетен тротинет со шарена подлога и силиконски тркала. Тротинетот се вози по принципот&nbs..
1.650 ден.1.790 ден.
-16%
Трамболина со мрежа и скалички - 244см Трамболина со мрежа и скалички - 244см
Супер квалитетна трамполина со заштитна мрежа. дијаметар 244см максимално оптоварување до 10..
9.790 ден.11.690 ден.
Велосипед за рамнотежа QPlay Impact Велосипед за рамнотежа QPlay Impact
Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да ..
2.590 ден.
Велосипед за рамнотежа QPlay Tech Велосипед за рамнотежа QPlay Tech
Прекрасен велосипед за рамнотежа QPlay кој ќе им помогне на Вашите малечки полесно и побрзо да ..
2.290 ден.
Intex - Фотелја Intex - Фотелја
Децата ќе ја обожаваат оваа прекрасна фотелја со весели животински ликови која можат да ја користат ..
500 ден.
Intex - автомобил чамец Intex - автомобил чамец
Intex - чамец автомобил  Димензии: 107 х 69см.   ..
350 ден.
Intex - Скутер Intex - Скутер
Уживајте во возењето со Intex скутерот кој е дизајниран со рачка за стабилност. Димензи..
500 ден.
Intex душек - Алигатор Intex душек - Алигатор
Intex душек на надувување Алигатор со две рачки за држење. Димензии: 170 х 86см. Производ..
600 ден.
Intex душек - Ајкула Intex душек - Ајкула
Intex душек на надувување Ајкула со две рачки за држење. Димензии: 173х107см. Производот се пр..
650 ден.
Магичен хеликоптер со сензор за летање Магичен хеликоптер со сензор за летање
Магично хеликоптерче со сензор за летање кое децата ќе го обожаваат а ни родителите нема да останат ..
400 ден.
-14%
Пластична лулашка
Пластична лулашка со сигурносен појас која нуди супер забава за Вашето дете. Димензија на лулашка..
590 ден.690 ден.
-10%
Smoby куќа - Nature Smoby куќа - Nature
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Nature идеалн..
8.900 ден.9.900 ден.
-10%
Smoby куќа - Јура Smoby куќа - Јура
Прекрасна куќичка на Smoby, сон на секое дете е да има свое катче за забава. Куќичката Јура идеално ..
12.400 ден.13.800 ден.
-7%
Smoby funny тобоган Smoby funny тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
7.900 ден.8.490 ден.
-15%
Smoby тобоган Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.590 ден.5.400 ден.
Шатор интекс Шатор интекс
Детска куќичка - шаторче од Intex Димензија: 95x75 x107см Еден отвор за врата Еден отвор з..
950 ден.
-14%
Тротинет 3 во 1 Тротинет 3 во 1
Тротинет 3 во 1. Прекрасен тротинет кој може да се користи од најмала возраст, првобитно како туркал..
1.550 ден.1.800 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS