СЕДИШТА ЗА АВТОМОБИЛ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
Седиште General Cangaroo 0-36кг Седиште General Cangaroo 0-36кг
Седиште General Cangaroo 0-36кг. седиште за автомобил Cangaroo General I-SIZE 40-135см (0..
10.490 ден.13.990 ден.
-25%
Седиште General Cangaroo 0-36кг Седиште General Cangaroo 0-36кг
Седиште General Cangaroo 0-36кг. седиште за автомобил Cangaroo General I-SIZE 40-135см (0..
10.490 ден.13.990 ден.
Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил
Ергономски заштитник за глава Shelter. Заштитникот за глава за автомобилско седиште Cangaroo има ерг..
790 ден.
Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил Cangaroo ергономско перниче за седиште во автомобил
Ергономски заштитник за глава Shelter. Заштитникот за глава за автомобилско седиште Cangaroo има ерг..
790 ден.
-17%
Седиште за автомобил - Chicco Unico Plus 0-36кг Седиште за автомобил - Chicco Unico Plus 0-36кг
Седиште за автомобил - Chicco Unico 0-36kg опремено со систем за ротација од 360 °  бој..
13.990 ден.16.890 ден.
-17%
Седиште за автомобил - Chicco Unico Plus 0-36кг Седиште за автомобил - Chicco Unico Plus 0-36кг
Седиште за автомобил - Chicco Unico 0-36kg опремено со систем за ротација од 360 °  бој..
13.990 ден.16.890 ден.
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг сива боја комбинација на седиште за бебе и седиште за дете ..
9.390 ден.
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг црна боја комбинација на седиште за бебе и седиште за дете ..
9.390 ден.
-20%
Седиште за автомобил -  Armor Moni
Седиште за автомобил - Armor Moni автомобилното седиште е погодно за деца со тежина ..
4.490 ден.5.640 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS