ДРУШТВЕНИ ИГРИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дрвен Билјард Дрвен Билјард
Дрвена маса за билијар, забава за целото семејство. Тоа е совршено решение кога ви недостасува ..
3.490 ден.
Забавна игра - Incline Pizza Забавна игра - Incline Pizza
Супер забавна игра, наредете ја пицата но внимавајте да не го изгуби балансот од раката на пица-мајс..
490 ден.
Забавна игра - Погоди го црвот Забавна игра - Погоди го црвот
Супер забава за сите деца кои сакаат предизвик. Оваа игра се состои од симпатичен зелен црв кој се в..
790 ден.
Забавна игра - Пирамида Забавна игра - Пирамида
Забавна игра на планирање, тајминг и среќа! Играта може да ја играат 2-4 играчи. Почнете со граде..
350 ден.
Конзола со 400 игри Конзола со 400 игри
Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Пренос..
850 ден.
Drink Game Drink Game
Забавна игра за возрасни. Совршена игра за вашата следна забава, ергенска, моминска, родендени....На..
350 ден.
Забавна игра - Балас со зајчиња Забавна игра - Балас со зајчиња
Супер забавна мини игра со предизвик! Секој играч треба да стави одреден број на зајчиња на кла..
220 ден.
Друштвена игра Ризик Друштвена игра Ризик
Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, создадете своја армиј..
750 ден.
Друштвена игра Ризик Друштвена игра Ризик
Игра на стратегија Ризик. Исполнете ја својата мисија и освојувајте територии, со 42 освоени територ..
750 ден.
Дрвена маса за фудбал Дрвена маса за фудбал
Супер забава за цело семејство. Дрвена маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој тим ..
4.890 ден.
Pie face - забавна игра Pie face - забавна игра
Супер забавна и возбудлива игра. Играта може да ја играат двајца играчи. За да биде играта по интере..
780 ден.
Забавна игра - Уно спинер Забавна игра - Уно спинер
Забавна игра со уно карти на подлога што се врти. Играта се игра по стандардните уно правила до моме..
590 ден.
-21%
Монопол
Монопол е една од најпопуларните друштвени игри. Купувајте, продавајте, станете сопственик на хотели..
650 ден.820 ден.
-20%
Магнетно пикадо големо Магнетно пикадо големо
Пикадо сет на магнетна подлога, супер забава за цело семејство.  Пикадото е двострано, содрж..
550 ден.690 ден.
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат до 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пре..
3.200 ден.
Друштвена игра - Нареди 4 Друштвена игра - Нареди 4
Забавна друштвена игра Нареди 4. Играта може да ја играат двајца играчи. Поделете ги пластичните жет..
300 ден.
Забавна игра - Funny bunny Забавна игра - Funny bunny
Забавна игра funny bunny, супер забава за целото семејство.  Играта содржи: платформа за игр..
550 ден.
Забавна игра - Мачка и глушец Забавна игра - Мачка и глушец
Забавна игра мачка и глушец, спуштето го глувчето од големото парче сирење и играта започнува. Сврте..
590 ден.
Забавна игра - Твистер Забавна игра - Твистер
Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, заврте..
450 ден.
Сет од 45 магични трикови  Сет од 45 магични трикови
Прекрасен сет од 45 магични трикови, идеален за секое дете кое сака да влезе во светот на магиите. В..
380 ден.
Забавна игра - Pie Face  Забавна игра - Pie Face
Супер забавна и возбудлива игра Pie Face. Играта може да ја играат повеќе играчи. Завртете ја стрелк..
490 ден.
Дрвен шах Дрвен шах
Супер забава за целото семејство. Дрвена табла 3 во 1, шах, дама и табла.  Димензија на табл..
690 ден.
Тетрис Тетрис
Забавна игра тетрис. Димензија на тетрисот: 8х19см. ..
280 ден.
Texas hold`em poker Texas hold`em poker
Texas Hold'Em Poker сет. 90 x 50 cm покер подлога 200 покер чипови 1 Dealer чип 1 голем ..
750 ден.

Распродадено

Распродадено

Забавна игра - Dont spill the snack Забавна игра - Dont spill the snack
Забавна игра која ќе предизвика многу смеа! Ставете ужинка во садот, но бидете внимателни садот е не..
350 ден.
Ретро конзола со 620 игри Ретро конзола со 620 игри
Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Одлична за подарок, колекционери,..
950 ден.
-9%
SUP конзола со 400 игри SUP конзола со 400 игри
Неверојатно забавна конзола која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. Компак..
590 ден.650 ден.
Друштвена игра Џенга Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
280 ден.
Друштвена игра Џенга Друштвена игра Џенга
Џенга е едноставна игра која нуди супер забава. Наредете ги дрвените плочки и играта може да започне..
280 ден.
Друштвена игра - Bouncing the room Друштвена игра - Bouncing the room
Забавна друштвена игра со кокошарник кој скока. Наредете ги кокошките брзо над кокошарникот. но вним..
490 ден.
Забавна игра  Пиратски брод Забавна игра  Пиратски брод
Забавна игра со пингвини пирати. Играта може да ја играат 2 - 4 играчи, вклучени се 16 пингвини. Под..
550 ден.
Забавна игра - Лажго Забавна игра - Лажго
Друштвена игра - лажго. Победник е играчот со најкраток нос на крајот од играта. Сетот содржи: ..
350 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS