Најново
Забавна игра - Твистер

Забавна игра - Твистер

450 ден.
Шифра на производ: 9417
Достапност: На залиха
Количина:

Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, завртете ја стрелката и почнете да играте. Губи тој што ќе изгуби рамнотежа.

Димензија на подлогата за играње: 160х130см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: igra, tvister
Забавна игра - Твистер Твистер е забавна игра која вклучува двајца или повеќе играчи. Ставете ја подлогата на подот, завртете ја стрелката и почнете да играте. Губи тој што ќе изгуби рамнотежа. Димензија на подлогата за играње: 160х130см   .. Category: Product #: 9417 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS