Најново
Магнетно пикадо големо
  • Магнетно пикадо големо
  • Магнетно пикадо големо

Магнетно пикадо големо

550 ден.690 ден.
Шифра на производ: 5611
Достапност: На залиха
Количина:

Пикадо сет на магнетна подлога, супер забава за цело семејство.

 Пикадото е двострано, содржи 6 магнетни стрелки

Лесно се поставува на ѕид, сосема е безбедно бидејќи стрелките се со магнети

Димензии на подлогата: 37х45см.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: magnetno, pikado
Магнетно пикадо големо Пикадо сет на магнетна подлога, супер забава за цело семејство.  Пикадото е двострано, содржи 6 магнетни стрелки Лесно се поставува на ѕид, сосема е безбедно бидејќи стрелките се со магнети Димензии на подлогата: 37х45см.   .. Category: Product #: 5611 Regular price: 550 ден. 690
550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS