ЛЕТНА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Intex - гума за пливање Алигатор Intex - гума за пливање Алигатор
Гума за пливање Intex Алигатор за безбедно уживање во вода.  Димензија на гумата: 71х56..
200 ден.
Intex - гума за пливање Еднорог Intex - гума за пливање Еднорог
Гума за пливање Intex Еднорог за безбедно уживање во вода.  Димензија на гумата: 107х58см. ..
200 ден.
Intex душек 152x203x25 Intex душек 152x203x25
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
1.790 ден.
Intex  душек 76х191х25см Intex  душек 76х191х25см
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
890 ден.
Intex душек 183х203х25см Intex душек 183х203х25см
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
1.990 ден.
-24%
Lazy Water Chair - Воздушна фотелја Lazy Water Chair - Воздушна фотелја
Lazy Water Chair - Воздушна фотелја за вистинско уживање и релаксација на одмор! Воздушен душек..
650 ден.850 ден.

Распродадено

Распродадено

Intex прекривка за базен 366см Intex прекривка за базен 366см
Intex прекривка за базен со дијаметар 366см. ..
900 ден.
Intex прекривка за базен 305см Intex прекривка за базен 305см
Intex прекривка за базен со дијаметар 305см. ..
800 ден.
Intex душек за пливање 79х76см Intex душек за пливање 79х76см
Научете да пливате со помош на Интекс даската за пливање со две рачки за држење. Димензија н..
450 ден.
Гума за пливање Donut Гума за пливање Donut
Гума за пливање Intex Donut за безбедно уживање во вода. Дијаметар на гумата 94см. ..
390 ден.
Intex базен 152х25 см Intex базен 152х25 см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
700 ден.
Intex забавен центар Intex забавен центар
Супер забава ова лето, прекрасен забавен дино центар со лизгалка, распрскувач на вода и топчиња за с..
3.490 ден.
Intex забавен центар Intex забавен центар
Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар за најмалите со мини лизгалка, воден распрскувач, то..
3.890 ден.
Intex забавен центар Intex забавен центар
Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар за риболов со лизгалка, распрскувачка палма и игри с..
3.590 ден.
Хлорна таблета за базени Хлорна таблета за базени
Хлорна таблета од 200гр. за одржување на хигиената и чистотата на водата во базените. Д..
150 ден.
Intex пловак за таблети за хлор Intex пловак за таблети за хлор
Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. ..
450 ден.
Intex пловак за таблети за хлор со термометар Intex пловак за таблети за хлор со термометар
Интекс пловак за таблети за хлор со термометар, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета в..
390 ден.
Intex базен 147х33см Intex базен 147х33см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
790 ден.
Intex - гума за пливање со отвор за нозете Intex - гума за пливање со отвор за нозете
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 71х58см. ..
350 ден.
Intex - гума за пливање со отвор за нозете Intex - гума за пливање со отвор за нозете
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 81х58см. ..
350 ден.
Intex душек Еднорог 198х140х97см Intex душек Еднорог 198х140х97см
Intex душек на надувување Еднорог со две рачки за држење. Димензии: 198х140х97см.   ..
1.190 ден.
Intex базен 122х25 см Intex базен 122х25 см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
490 ден.
Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см
Прекрасен базен на Интекс со заштита од сонце за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот ..
1.550 ден.
Intex  базен 168х38см Intex  базен 168х38см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
950 ден.
Intex - гума за пливање со заштита од сонце Intex - гума за пливање со заштита од сонце
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 81х66см. ..
450 ден.
Intex - бокс вреќа на надувување
Intex вреќа за боксирање со Тигар за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 98х44см. ..
250 ден.
Intex  чамец авион Intex  чамец авион
Intex чамец авион Димензии: 119х 114см. ..
350 ден.
Intex душек - Фламинго Intex душек - Фламинго
Intex душек на надувување Фламинго со две рачки за држење. Димензии: 142х137х97см. Произв..
1.190 ден.
Intex базен 168х38 см Intex базен 168х38 см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
950 ден.
Intex - Фотелја Intex - Фотелја
Децата ќе ја обожаваат оваа прекрасна фотелја со весели животински ликови која можат да ја користат ..
550 ден.
Intex - автомобил чамец Intex - автомобил чамец
Intex - чамец автомобил  Димензии: 107 х 69см.   ..
350 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS