ЛЕТНА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Intex - гума за пливање со отвор за нозете Intex - гума за пливање со отвор за нозете
Intex гума за пливање со отвор за нозете. Производот се препорачува за деца од 1-2 години, максим..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex - голема гума за пливање Intex - голема гума за пливање
Intex голема гума за пливање. Дијаметар на гумата: 97см. Максимална дозволена тежина 80кг..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex - Детски елек за пливање Intex - Детски елек за пливање
Intex елек за пливање. Димензија: 50х47см. Производот се препорачува за деца од 3-6 години, од..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex - Гума со заштита од сонце Intex - Гума со заштита од сонце
Intex гума за пливање со отвор за нозете, идеална за помалечки деца. Димензии: 81х79см. Гумата..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Intex - базен со мек под 114х25см Intex - базен со мек под 114х25см
Intex - базен со мек под Димензија на базенот: 114х25см ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Intex Чамец Intex Чамец
Intex детски чамец. Димензија на производот: 109х74см. Производот се препорачува за деца од 3-..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex базен Intex базен
Интекс базен со димензија 262х175х56см. ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Intex - Базен со покрив Intex - Базен со покрив
Intex базен со покрив. Димензија: 102х89см. ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Intex базен со покрив Intex базен со покрив
Intex базен со покрив. Димензија: 102х86см. ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Intex - Базен со покрив Intex - Базен со покрив
Intex базен со покрив. Базенот може да се користи со или без покрив. Димензија на производот..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Intex - рачна пумпа Intex - рачна пумпа
Intex - рачна пумпа за базени, душеци, гуми... Висина на пумпа 29см. ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Intex - Забавен центар Крокодил Intex - Забавен центар Крокодил
Супер забава ова лето, прекрасен забавен центар со крокодил прскалка, лизгалка, гума во форма на пај..
3.190 ден.
без ДДВ: 2.703 ден.
Intex - чамец рипче Intex - чамец рипче
Intex чамец рипче Димензии: 132х 94см. Се препорачува за деца од 3-6 години. ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Intex - Лепенки за базени
Поправете ги оштетувањата брзо и едноставно. INTEX лепенки за поправка на гуми, базени и сите остана..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Intex -  сет за бокс на надувување
Intex сет за боксирање за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 98х61см. Базата с..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex -  сет за бокс на надувување Intex -  сет за бокс на надувување
Intex сет за боксирање за Вашите мали боксери. Димензија на производот: 94х61см. Базата с..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
-22%
Intex голем пловак за таблети за хлор Intex голем пловак за таблети за хлор
Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. ..
350 ден.450 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Intex Еднорог со рачки Intex Еднорог со рачки
Intex Еднорог со рачки, супер уживанција на езеро, море или базен Димензија на производот: 1..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Intex  фотеља Intex  фотеља
Intex фотеља на надувување. Производот се препорачува за деца од 3-8 години. Димензија на прои..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Intex Watermelon забавен центар Intex Watermelon забавен центар
Intex Watermelon забавен центар одлична забава за Вашите најмили ова лето. Димензија на забавниот..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
Intex душек 76х191х25см Intex душек 76х191х25см
Intex душек на надувување идеален за одмор, кампување, излет, двор, базен. Долниот дел од душекот е ..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Intex - гума за пливање Intex - гума за пливање
Гума за пливање Intex за безбедно уживање во вода. Димензија на гумата: 71х56см. Гумата се пре..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Intex - душек Intex - душек
Intex -  душек  Димензија: 183х69см. ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Intex - душек Intex - душек
Intex - Фламинго душек  Димензија: 183х69см. ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Intex базен 188х46см Intex базен 188х46см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Хлорна таблета
Хлорна таблета за одржување на хигиената и чистотата на водата во базените. Димензија на таб..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
-17%
 Intex пловак за таблети за хлор
Интекс пловак за таблети за хлор, идеален за безбедно растварање на хлорната таблета во базенот. ..
290 ден.350 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Intex базен 147х33см Intex базен 147х33см
Прекрасен базен на Интекс за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот двор место за забава..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см Intex базен со заштита од сонце 147х130х86см
Прекрасен базен на Интекс со заштита од сонце за Вашите најмили, коj ќе го направи вашиот ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
Intex  чамец авион Intex  чамец авион
Intex чамец авион Димензии: 119х 114см. ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS