Најново
Хлорна таблета

Хлорна таблета

150 ден.180 ден.
Шифра на производ: 9634
Достапност: На залиха
Количина:

Хлорна таблета за одржување на хигиената и чистотата на водата во базените.

Димензија на таблета: 7,5 дијаметар, дебелина 2,5см.

Начин на употреба: за базените со ширина од 305см и 366см и кои собираат до 5.000 литри вода, потребно е еднаш неделно да се користи 1/4 од таблетата.

Напомена: хлорната таблета доколку дојде во допир со материјалот од базенот може да го оштети, потребно е да користите пловак за таблети.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: интекс, hlorna, tableta, bazen
Хлорна таблета Хлорна таблета за одржување на хигиената и чистотата на водата во базените. Димензија на таблета: 7,5 дијаметар, дебелина 2,5см. Начин на употреба: за базените со ширина од 305см и 366см и кои собираат до 5.000 литри вода, потребно е еднаш неделно да се користи 1/4 од таблетата. Напомена: хлорната таблета доколку дојде во допир со материјалот од базенот може да го оштети, потребно е да ко.. Category: Product #: 9634 Regular price: 150 ден. 180
150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS