Најново
Pinball Флипер
  • Pinball Флипер
  • Pinball Флипер
  • Pinball Флипер
  • Pinball Флипер
  • Pinball Флипер

Pinball Флипер

1.890 ден.
Шифра на производ: 6154
Достапност: На залиха
Количина:

Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне.

Флиперот е со екран кој ги бележи поените, изобилува со звучни и светлосни ефекти

Димензија: 42х25х17см

Производот работи на батерии, потребни се 3 АА батерии од 1.5V. Батериите не се вклучени во пакувањето

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Pinball Флипер Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне. Флиперот е со екран кој ги бележи поените, изобилува со звучни и светлосни ефекти Димензија: 42х25х17см Производот работи на батерии, потребни се 3 АА батерии од 1.5V. Батериите не се вклучени во пакувањето .. Category: Product #: 6154 Regular price: 1.890 ден. 1.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS