НЕГА И УБАВИНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Salon Shaper - Сет за маникир Salon Shaper - Сет за маникир
​​Salon Shaper - Сет за маникир практична употреба за нокти на раце или нозе 5 додатоци за о..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Перниче масажер Перниче масажер
Перниче масажер со 8 ротациони глави, може да го масирате вратот, долниот дел од грбот, подколеници,..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Огледало со Led осветлување Огледало со Led осветлување
Совршено огледало со Led осветлување. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Сет од 48 лакови за нокти Сет од 48 лакови за нокти
Се што ви треба за убаво стилизирани нокти во неколку едноставни движења со четкичката! Колекција..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-20%
Подлога за седење Egg Sitter Подлога за седење Egg Sitter
Удобна силиконска подлога изработена од силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 339 ден.
Масажер за врат со електро стимулација Масажер за врат со електро стимулација
Најголемиот хит во светот, масажер кој работи на принципот на ЕМС (електро-мускулна стимулација) и..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Преса за брановита коса Преса за брановита коса
Преса за брановита коса за модерно стилиризирана фризура. Карактеристики на производот: ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
UV лампа за сушење нокти UV лампа за сушење нокти
Совршено решение за прекрасен маникир и педикир. елегантен дизајн безбедна и лесна за употре..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
-25%
Двострано огледало со Led осветлување Двострано огледало со Led осветлување
Совршено двострано огледало со Led осветлување и дизајн со вртење од 360°. Дозволете си да уживате в..
490 ден.650 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Восок за депилација во гранули 500гр Восок за депилација во гранули 500гр
Миризлив восок ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело т..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Восок за депилација во гранули 100гр Восок за депилација во гранули 100гр
Миризлив восок ефикасен е за сите типови влакна и за секаква кожа, безбеден е за користење на цело т..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Апарат за топење на восок за ладна депилација Апарат за топење на восок за ладна депилација
Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скап..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-27%
Керамичка четка за исправање на коса Керамичка четка за исправање на коса
Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за с..
400 ден.550 ден.
без ДДВ: 339 ден.
-14%
Електрична четка за сушење и фенирање Електрична четка за сушење и фенирање
Електрична четка за сушење и фенирање на коса и можност за различни стилови на фризура, дизајнирана ..
690 ден.800 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак Лед кружно светло за шминкање и фотографирање со сталак
Лед кружно светло со сталак создава одлична светлина погодна за шминкање и фотографирање. ..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација Pro Wax 100 Апарат за топење восок за депилација
Отстранете ги несаканите влакна од вашето тело без да посетувате салони за убавина и да плаќате скап..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
-15%
Керамичка четка за исправање на коса Керамичка четка за исправање на коса
Високо квалитетна керамичка четка која ја исправа косата без оштетување. Четката е погодна за с..
550 ден.650 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Масажер - Relax & Spin Tone Масажер - Relax & Spin Tone
Рачен масажер Relax & Tone е модерен, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите чл..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Апарат за чистење на лице Апарат за чистење на лице
Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите. Тем..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS