Најново
Апарат за чистење на лице
  • Апарат за чистење на лице
  • Апарат за чистење на лице

Апарат за чистење на лице

690 ден.
Шифра на производ: 8030
Достапност: На залиха
Количина:

Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите. Темелно ја чисти вашата кожа без стискање, иритации или инфекции. Има повеќе нивоа за јачина на чистење и 4 додатоци за безбедно чистење на целото лице. Доколку имате проблеми со запушени пори, црнки  и митесери на Вашата кожа овој апарат со вакум е најефикасно решение за Вас. Моќниот вакум ги всмукува вишокот материи што резултира со отстранување на митесерите без никаква иритација или инфекција. Апаратото со вакум за лицето  е безбеден за користење на сите проблематични области - лице, раце, гради и на грбот. За да ги постигнете најдобрите резултати вие можете да одбирате 5 различни опции за прилагодување на моќта на вакумот зависно од чувствителноста на Вашата кожа. Исто така, во комплетот се вклучени 4 додатоци за да допрете до сите тесни агли каде се јавуваат митесерите.

Секоја глава има посебна намена:

  • мала глава - нежно всмукување кое е совршено за чувствителната кожа и делот околу носот
  • голема глава - посилно всмукување за поголеми делови од кожата
  • овална глава - соодветно за допирање до агли околу носот и устата
  • глава за пилинг - помага да се отстранат мртвите клетки додека се всмукуваат нечистотиите од вашата кожа
  • вклучен е кабел за полнење

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: aparat, chistenje, lice
Апарат за чистење на лице Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите. Темелно ја чисти вашата кожа без стискање, иритации или инфекции. Има повеќе нивоа за јачина на чистење и 4 додатоци за безбедно чистење на целото лице. Доколку имате проблеми со запушени пори, црнки  и митесери на Вашата кожа овој апарат со вакум е најефикасно решение за Вас. Моќниот вакум ги всмукува.. Category: Product #: 8030 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS