ВОЗИЛА НА АКУМУЛАТОР

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Автомобил на акумулатор VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH
АВТОМОБИЛ НА АКУМУЛАТОР VW BEETLES РОЗЕ 6V 7AH Димензија: 108.5x63x51.5см  Батерија 6V 7A..
13.590 ден.
без ДДВ: 11.517 ден.
Мотор на акумулатор BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH
МОТОР НА АКУМУЛАТОР BMW HP4 БЕЛ 12V 4.5AH Димензија: 82.5x42x54см Производот се препорачува за..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
-17%
Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT
 Автомобил на акумулатор AUDI RS E TRON GT ЦРН 12V 7AH Димензија на производот: 103x58x..
9.990 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-20%
Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел
Автомобил на акумулатор Jeep Wrangler Бел 12V 7AHx2  Димензија на производот: 116x68x79..
11.990 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.
-16%
Автомобил на акумулатор Mercedes AMG C 63 S Coupe Автомобил на акумулатор Mercedes AMG C 63 S Coupe
Автомобил на акумулатор MERCEDES AMG C 63 S COUPE Бел 6V 4.5AH со димезии: 98.5x55x41см. Ово..
7.990 ден.9.490 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Автомобил на акумулатор BMW
Автомобил на акумулатор YJ1001 Сина боја  6V 7AH BMW  наменет за возраст од 3 д..
16.890 ден.
без ДДВ: 14.314 ден.
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Црн  6V 7AHx2  погод..
17.490 ден.
без ДДВ: 14.822 ден.
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Бел  6V 7AHx2  ..
17.490 ден.
без ДДВ: 14.822 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS