ТОБОГАНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dolu - Забавен центар 4 во 1 Dolu - Забавен центар 4 во 1
Супер забавен ценатар на Dolu. Вашите најмили ќе се забавуваат со часови во кошаркарски натпревари. ..
8.390 ден.
-8%
Тобоган 145см Тобоган 145см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
3.490 ден.3.790 ден.
Dolu тобоган 88см Dolu тобоган 88см
Супер забавен тобоган за најмалите. Производот се препорачува за деца над 2 години. Димензија ..
1.790 ден.
-18%
Тобоган Mochtoys 198см Тобоган Mochtoys 198см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
5.990 ден.7.290 ден.
-15%
Тобоган 115см Тобоган 115см
Забава со часови. Супер забавен тобоган. делот за спуштање е со должина од 115см димензија н..
2.450 ден.2.890 ден.
Тобоган 180см Тобоган 180см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
3.390 ден.
Тобоган 180см Тобоган 180см
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
3.390 ден.
-17%
Smoby тобоган Smoby тобоган
Забава со часови. Супер забавен тобоган со можност за приклучок на вода за додатна забава во летните..
4.490 ден.5.390 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS