ДРВЕНИ ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Сложувалка соларен систем Hape - Сложувалка соларен систем
Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа еду..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Hape Monster Math Вага Hape Monster Math Вага
Hape Monster Math Вага! Вагата со чудовишта е одличен начин да се воведе броење и едноставна аритме..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Hape - Дрвена музичка кутија Hape - Дрвена музичка кутија
Прекрасна ротирачка дрвена музичка кутија со смирувачки мелодии кои ќе им помогнат на Ваши..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Hape- Дрвен сет за чај Hape- Дрвен сет за чај
Со овој елегантен дрвен сет за чај, вашето дете може да организира сопствена чајна забава за да ужив..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Hape - Дрвена гитара Hape - Дрвена гитара
Прекрасна дрвена гитара Hape! Димензија на производот: 65х6х21см.   ..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Hape - Гитара Rock N Roll Hape - Гитара Rock N Roll
Дрвена гитара Rock N Roll Hape. Димензија на производот: 53х6х18см. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Hape - Дрвена музичка играчка Hape - Дрвена музичка играчка
Како и неограничените можности на самата музика, играчката за активност на Clever Composer Tune Tabl..
6.790 ден.
без ДДВ: 5.754 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвен пингвин на туркање Viga - Дрвен пингвин на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвено пајче на туркање Viga - Дрвено пајче на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Viga - Дрвен абакус Viga - Дрвен абакус
Децата лесно ги пресметуваат операциите користејќи ги 10-те дрвени мониста сместени во секој од 10-т..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Viga - Дрвена играчка еже со активности Viga - Дрвена играчка еже со активности
Супер забавна дрвена играчка на Вига, еже со активности. Ежето содржи многу активности кои ја подобр..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Дрвени коцки PolarB Дрвени коцки PolarB
Сет од пет дрвени коцки на Полар Б од брендот Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди о..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Viga - Дрвени коцки Viga - Дрвени коцки
Сет од шест дрвени коцки на Вига во различна големина и со различни мотиви, нуди одлична можнос..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Дрвена масичка со активности Viga Дрвена масичка со активности Viga
Супер забава со часови за малите креативци со оваа прекрасна масичка со активности на Вига. Одличен ..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Дрвена коцка со активности PolarB Дрвена коцка со активности PolarB
Прекрасна дрвена коцка со многу активности кои ја подобруваат моториката и координацијата кај децата..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Viga - Дрвена проодувалка Viga - Дрвена проодувалка
Дрвена проодувалка на Вига. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности.  Овој производ одлично се вклопува ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-20%
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи ..
8.790 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи кои т..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
Дрвен сет - Железничка станица Дрвен сет - Железничка станица
Прекрасен дрвен сет железничка станица. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Производот..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Прекрасена дрвена пруга со воз. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Комплетот е израбо..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS