ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
Новогодишен воз Новогодишен воз
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 4 вагони. Возот е со новогод..
1.190 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишен воз со чад Новогодишен воз со чад
Прекрасен Новогодишен воз кој го сочинуваат локомотива и 4 вагони, патека долга 4 метри со..
1.790 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
Дино камион Дино камион
Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за сп..
1.100 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 142 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
750 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
550 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
420 ден.
Новогодишен Пингвин
Прекрасен Новогодишен Пингвин кој ќе внесе радост и смеа во секој дом. Пингвин ш..
690 ден.
Забавно Новогодишно Колаче Забавно Новогодишно Колаче
Прекрасно Новогодишно Колаче која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Колаче шт..
690 ден.
Chicco - Подлога за игра Hopscotch Chicco - Подлога за игра Hopscotch
Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електр..
3.290 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
PolarB - Дрвенa играчка кафемат PolarB - Дрвенa играчка кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
990 ден.
PolarB - Дрвена кујна PolarB - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
6.990 ден.
Viga - Дрвена кујна Viga - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
Дрвен сет - Воз и Диносауруси Дрвен сет - Воз и Диносауруси
Прекрасна дрвена стаза со воз со кој можете да одите на авантура во Јура паркот и да ги запозна..
1.890 ден.
Дрвен сет - Железничка станица Дрвен сет - Железничка станица
Прекрасен дрвен сет железничка станица. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Производот..
1.890 ден.
Дрвен сет - Железничка станица Дрвен сет - Железничка станица
Прекрасен дрвен сет железничка станица. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Производот..
1.890 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Прекрасена дрвена пруга со воз. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Комплетот е израбо..
2.590 ден.
Дрвен сет - Железничка пруга Дрвен сет - Железничка пруга
Прекрасна дрвена железничка пруга со товарен воз и експрес воз кој работи на батерии. Производот е и..
3.390 ден.
Креативен сет - Магични Кристали Креативен сет - Магични Кристали
Научен сет за создавање на кристали, потребно е да ја загреете вода (95 °С) потоа истурете..
390 ден.
Креативен сет - Ископај дијаманти Креативен сет - Ископај дијаманти
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува 4 глинени тули ..
550 ден.
Креативен сет - 12 Експерименти со магнети Креативен сет - 12 Експерименти со магнети
Истражете ја невидливата и неверојатната моќ на магнетите со 12 интересни експерименти. Вклу..
390 ден.
Воз домино Воз домино
Забавна играчка воз - домино. Додека локомотивата се движи испушта по едно домино, откако ќе се наре..
780 ден.
Диносаурус со далечинско Диносаурус со далечинско
Прекрасно изработен диносаурус на далечинско кој оди, ја движи главата и испушта страшни звуци. Дим..
1.290 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 200х / 600х / 1200х. М..
750 ден.
Багер со далечинско Багер со далечинско
Багер со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки градежници! Булдоже..
890 ден.
Talking Tom
Интерактивна забава со Talking Tom. Исто како и на популарната андроид апликација Tom ќе повторува с..
400 ден.
Камион носач на воени возила Камион носач на воени возила
Камион носач на воени возила. Во сетот се вклучени 5 воени возила. Димензија на камионот: 39х8,5х..
690 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS