МАЛИ КУЈНСКИ АПАРАТИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Електрично ѓезве со постолје Електрично ѓезве со постолје
Електрично ѓезве со постолје. Направете го вашето омилено кафе за брзо време.  Карактеристик..
590 ден.
Vivax Блендер Vivax Блендер
Vivax - Блендер со 1 година гаранција Карактеристики на производот: моќност 600W капаците..
2.890 ден.
Vivax - Соковник Vivax - Соковник
Vivax соковник + 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА соковник со висококвалитетно куќиште од инокс моќност 80..
3.650 ден.
Vivax - Тостер Vivax - Тостер
Vivax - Тостер TS-7501WHS Карактеристики на производот: моќност 750W светлосен индикатор ..
980 ден.
Vivax - Фен за коса Vivax - Фен за коса
Vivax - Фен за коса Карактеристики на производот: моќност 2200W 2 брзини 3 поставки на ..
1.150 ден.
Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
Vivax - Фритеза Vivax - Фритеза
Vivax - Фритеза DF-2003SS Карактеристики на производот: моќност 2000W капацитет 3L 30 м..
2.850 ден.
Vivax - Грил тостер Vivax - Грил тостер
Vivax Grill - тостер SM-1800 Карактеристики на производот: 1800W површина за печење: 23х2..
2.690 ден.
Vivax - Електричен бокал за вода Vivax - Електричен бокал за вода
Vivax - Електричен бокал WH-102BB со 1 година гаранција Карактеристики на производот: ..
890 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS