Најново
Vivax - Тостер
  • Vivax - Тостер

Vivax - Тостер

980 ден.
Шифра на производ: 7503
Достапност: На залиха
Количина:

Vivax - Тостер TS-7501WHS

Карактеристики на производот:

  • моќност 750W
  • светлосен индикатор за работа
  • фиксна грил плотна
  • нелеплива површина
  • 1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: вивакс, toster
Vivax - Тостер Vivax - Тостер TS-7501WHS Карактеристики на производот: моќност 750W светлосен индикатор за работа фиксна грил плотна нелеплива површина 1 година гаранција .. Category: Product #: 7503 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS