Контакт

Локација

Адреса:
БУБАМАРА - интернет продавница
ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ
ул. Њу Делхиска 2-3/4
1000 Скопје
Македонија
Телефон:
070/841-712

Контакт формулар

Име:


Адреса на е-пошта:


Порака:


Внесете го кодот во полето:

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS