ЕЛКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Снежна Новогодишна Елка 150см Снежна Новогодишна Елка 150см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на ..
3.290 ден.

Распродадено

Распродадено

Снежна Новогодишна Елка 180см Снежна Новогодишна Елка 180см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на ..
5.100 ден.
Снежна Новогодишна Елка 210см Снежна Новогодишна Елка 210см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на ..
7.490 ден.

Распродадено

Распродадено

Снежна Новогодишна Елка 240см Снежна Новогодишна Елка 240см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови, на ..
10.590 ден.
Новогодишна елка со гранки бор 150см Новогодишна елка со гранки бор 150см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови..
2.800 ден.
Новогодишна елка со гранки бор 180см Новогодишна елка со гранки бор 180см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови..
4.100 ден.
Новогодишна елка со гранки бор 210см Новогодишна елка со гранки бор 210см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови..
5.500 ден.
Новогодишна елка со гранки бор 240см Новогодишна елка со гранки бор 240см
Новогодишна елка како од бајките! Екстра густа елка со одличен квалитет. Елката е во три делови..
7.890 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишна Елка 150см Новогодишна Елка 150см
Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија..
2.390 ден.
Новогодишна Елка 180см Новогодишна Елка 180см
Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија..
3.100 ден.
Новогодишна Елка 210см Новогодишна Елка 210см
Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија..
4.100 ден.
Новогодишна Елка 240см Новогодишна Елка 240см
Прекрасна Новогодишна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна магија..
5.200 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишна снежна елка 150см Новогодишна снежна елка 150см
Прекрасна Новогодишна снежна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна..
2.690 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишна снежна елка 180см Новогодишна снежна елка 180см
Прекрасна Новогодишна снежна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна..
3.590 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишна снежна елка 210см Новогодишна снежна елка 210см
Прекрасна Новогодишна снежна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна..
4.490 ден.
Новогодишна снежна елка 240см Новогодишна снежна елка 240см
Прекрасна Новогодишна снежна елка, густа со одличен квалитет. Внесете во вашиот дом новогодишна..
5.490 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS