НОВОГОДИШНА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Новогодишни навлаки за перничиња Новогодишни навлаки за перничиња
Надополнете ја новогодишната магија со декаративните навлаки за перничиња. Димензија на навлаката..
190 ден.
Меко ќебенце со плишана играчка Меко ќебенце со плишана играчка
Совршен Новогодишен подарок за вашите најмили. Прекрасни плишанииграчки Ирвас и Мече со меко ќебенце..
850 ден.
Меко ќебенце со плишана играчка Меко ќебенце со плишана играчка
Совршен Новогодишен подарок за вашите најмили. Прекрасни плишани играчки Ирвас и Мече со меко ќебенц..
850 ден.
Магнетна книга - Новогодишна Магнетна книга - Новогодишна
ХоХоХо празници се ближат! Подарете им на Вашите најмили прекрасна новогодишна магнетна книга! Едука..
550 ден.
Новогодишна бела Елка Колорадо 180см Новогодишна бела Елка Колорадо 180см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз мо..
2.390 ден.
Новогодишна Елка Колорадо 240см Новогодишна Елка Колорадо 240см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна елка под која Дедо Мраз може да оста..
3.890 ден.
Сет од 18 златни мат и сјајни лампиони
Сет од 18 златни мат и сјајни лампиони. Уживајте со Вашето семејство украсувајќи ја вашата Новогодиш..
350 ден.
100 Led Сијалички во повеќе бои 100 Led Сијалички во повеќе бои
100 Led сијалички за украсување на Вашиот дом и елка. Новогодишните сијалички се неизоставен дел од&..
250 ден.
100 Led Сијалички со бела светлина 100 Led Сијалички со бела светлина
100 Led сијалички за украсување на Вашиот дом и елка. Новогодишните сијалички се неизоставен дел од&..
250 ден.
Новогодишна бела Елка Колорадо 240см Новогодишна бела Елка Колорадо 240см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз мо..
3.890 ден.
Новогодишна бела Елка Колорадо 150см Новогодишна бела Елка Колорадо 150см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз мо..
1.690 ден.
Новогодишна бела Елка Колорадо 210см Новогодишна бела Елка Колорадо 210см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна бела елка под која Дедо Мраз мо..
3.100 ден.
Новогодишна Елка 150см Новогодишна Елка 150см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да оста..
950 ден.
Новогодишна Елка 180см Новогодишна Елка 180см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да оста..
1.890 ден.
Новогодишна Елка 210см Новогодишна Елка 210см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да оста..
2.390 ден.
Новогодишна Елка Колорадо 150см Новогодишна Елка Колорадо 150см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да оста..
1.690 ден.

Распродадено

Распродадено

Новогодишна Елка Колорадо 180см Новогодишна Елка Колорадо 180см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна Елка под која Дедо Мраз може да оста..
2.390 ден.
Новогодишна Елка Колорадо 210см Новогодишна Елка Колорадо 210см
Внесете во вашиот дом новогодишна магија со оваа прекрасна елка под која Дедо Мраз може да оста..
3.100 ден.
Новогодишна снежна елка 210см Новогодишна снежна елка 210см
Прекрасна Новогодишна снежна елка.  Екстра густа елка со одличен квалитет. Димензија на е..
3.290 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS