КУЈНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ренде за путер Ренде за путер
Практично ренде за путер, едноставно ставете го путерот во рендето и чувајте го во фрижидер, по потр..
350 ден.
Ренде со пластичен сад Ренде со пластичен сад
Практично ренде кое ќе ви заштеди време во кујната а е исклучително лесно за кор..
350 ден.
-8%
Двострана тава за палачинки Двострана тава за палачинки
Двострана тава за палачинки со нелеплива површина. Дијаметар на тавата: Ø19см ..
450 ден.490 ден.
Блендер - Nutribullet 600W Блендер - Nutribullet 600W
Карактеристики на производот: идеален за подготовка на свежо овошје, коктели, бебешка храна, с..
1.990 ден.
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 калапи за торти
Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Калапите се со различна форма, коцка, круг и срце ..
490 ден.
-13%
Сет од 3 калапи за торти Сет од 3 калапи за торти
Сет од 3 нелепливи калапи за торти и колачи. Димензии: Ø24см Ø26см Ø28см ..
390 ден.450 ден.
Држач за кеси Држач за кеси
Практичен пренослив држач за кеси со поклопец, лесен за прикачување на фиоките или ормарите во Вашат..
180 ден.
Острач за ножеви Острач за ножеви
Острачот за ножеви е направен од инвентивна технологија на вкрстени точила со пружина направени..
350 ден.
Рачен сецко - Twistcut Рачен сецко - Twistcut
Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткас..
450 ден.
Силиконски сад за правење и складирање на мраз Силиконски сад за правење и складирање на мраз
Силиконски сад за правење и складирање мраз, изработен од флексибилен силикон што го прави исклучите..
250 ден.
Шолја за кафе Шолја за кафе
Керамичка шолја за кафе со дрвен капак и метална лажичка. Шолјата е во бела боја со принт по избор, ..
190 ден.
Дигитална кујнска вага Дигитална кујнска вага
Дигитална кујнска вага. Карактеристики на производот: максимална мерна тежина 5кг произво..
550 ден.
Силиконска цедалка на склопување Силиконска цедалка на склопување
Практична силиконска цедалка на склопување изработена од висококвалитетен материјал, ..
200 ден.
Сет од 2 силиконски цедалки на преклопување Сет од 2 силиконски цедалки на преклопување
Сет од 2 силиконски цедалки на преклопување, изработени од висококвалитетен материјал, нетоксич..
390 ден.
-11%
Блендер Shake 'n Take Блендер Shake 'n Take
Подгответе ги Вашите омилени шејкови на брз и лесен начин. Shake 'n Take Ви заштедува мног..
850 ден.950 ден.
-17%
Апарат за пуканки Апарат за пуканки
Брзо и лесно подготвување на пуканки. Подгответе пуканки без да додавате масло со помош на врел возд..
950 ден.1.150 ден.
Електрично ѓезве Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
Дозер за крофни Дозер за крофни
Направете вкусни и свежи крофни во секое време со помош на дозерот за крофни. Правењето крофни со по..
190 ден.
-21%
Цедалка за овошје и зеленчук Цедалка за овошје и зеленчук
Цедалка со ергономска рачка која е направена по револуционерна технологија, не дозволува истурање на..
300 ден.380 ден.
Дрвена даска украс - Kitchen rules
Дрвена даска украс со кујнски правила. Димензија на даската:20х35см. ..
290 ден.
Sokany - Електрично ѓезве Sokany - Електрично ѓезве
Електрично ѓезве. Направете го вашето омилено кафе за брзо време. Карактеристики на производот: ..
590 ден.
-25%
Супер сецко Супер сецко
Кујнска алатка која ќе ви заштеди време и простор во кујната а е исклучително лесна за користењ..
490 ден.650 ден.
-27%
 Мини чоколадна фонтана  Мини чоколадна фонтана
Елегантна чоколадна фонтана на три нивоа е совршена за сите специјални прилики! Едноставно став..
950 ден.1.300 ден.
-17%
Шолја со механизам за мешање Шолја со механизам за мешање
Шолја со самостојна мешалка е одлична за кафе, чај, топло чоколадо....Едноставно ставете ги состојки..
250 ден.300 ден.
Ролер за сечење на кроасани Ролер за сечење на кроасани
Направете совршени кроасани, сите со иста големина како професионални пекари со помош на ролерот за ..
220 ден.

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS