Најново
-25%
Седиште Nitro Moni Седиште Nitro Moni
6.290 ден.8.390 ден.
6.290 ден.8.390 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Дигитална кујнска вага
  • Дигитална кујнска вага
  • Дигитална кујнска вага

Дигитална кујнска вага

550 ден.
Шифра на производ: 5261
Достапност: На залиха
Количина:

Дигитална кујнска вага.

Карактеристики на производот:

  • максимална мерна тежина 5кг
  • производот работи на батерии, потребна се: 2Х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: digitalna, kujnska, vaga
Дигитална кујнска вага Дигитална кујнска вага. Карактеристики на производот: максимална мерна тежина 5кг производот работи на батерии, потребна се: 2Х1,5V AA батерии, батериите се вклучени во пакувањето. .. Category: Product #: 5261 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS