Најново
LCD дигитална вага лажица
  • LCD дигитална вага лажица
  • LCD дигитална вага лажица

LCD дигитална вага лажица

450 ден.
Шифра на производ: 1311
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална за мерење на храна за бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизна и многу лесна за употреба.

  • опсег од 0,1-500 g
  • дигитален дисплеј
  • максимална мерна тежина до 500гр

Производот работи на батерија, вклучена во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: digitalna, vaga, lazhica
LCD дигитална вага лажица Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите малите количини на зачини, млеко, масло или брашно. Вагата со лажица е идеална за мерење на храна за бебиња. Ако заборавите да ја исклучите, лажицата ќе го направи тоа сама по 5 минути неактивност. Исклучително прецизна и многу лесна за употреба. опсег од 0,1-500 g дигитален дисплеј .. Category: Product #: 1311 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS