ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Велигденска навлака за перниче Велигденска навлака за перниче
Украсете го вашиот дом со оваа прекрасна Велигденска навлака. Димензија на навлака: 43х43см ..
120 ден.
Велигденски украс
Украсете го Вашиот дом за Велигденските празници со ова прекрасно Зајче.  Висина: 18см ..
100 ден.
Велигденски украс
Украсете го Вашиот дом за Велигденските празници со ова прекрасно Зајче.  Висина: 22см ..
100 ден.
-18%
Велигденски украс - Зајче
Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче.  Висина на производ..
450 ден.550 ден.
-17%
Велигденско перниче Велигденско перниче
Украсете го вашиот дом со ова прекрасно Велигденско перниче.  Димензија на перниче: 41х41см...
290 ден.350 ден.
-19%
Велигденски украс - Зајче Велигденски украс - Зајче
Украсете го Вашиот дом за Велигденските Празници со ова прекрасно Зајче.  Висина на производ..
690 ден.850 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS