ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape- Дрвено музично пиано Hape- Дрвено музично пиано
Магично пиано создава музика со само еден допир. Вклучува 3 нотни листови и 6 различни песни..
3.190 ден.
Hape - Дрвена табла за цртање Hape - Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на..
4.990 ден.
Hape - Дрвена табла за цртање Hape - Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана,..
3.990 ден.
Hape - Блендер Hape - Блендер
Направете сами смути со овој прекрасен дрвен блендер сет што доаѓа со две чаши и вклучува парчи..
1.590 ден.
Hape - Дрвен прибор за готвење Hape - Дрвен прибор за готвење
Прекрасен комплет од тенџере, тавче, чинии и други додатоци, вашето дете има сè што му е потреб..
1.990 ден.
Hape - Дрвен сет за чај Hape - Дрвен сет за чај
Прекрасен елегантен дрвен сет за чај. Сега Вашето дете може да организира сопствена чајна забав..
2.390 ден.
Hape - Дрвен миксер Hape - Дрвен миксер
Изматете ја Вашата омилена торта со помош на дрвениот миксер, во сетот се вклучени картонски пакувањ..
1.790 ден.
Hape - Мини дрвена кујна Hape - Мини дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна дрвена кујничка која се прави и скара(не се вк..
2.990 ден.
Hape - Дрвен кафемат Hape - Дрвен кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
1.790 ден.
Hape - Дрвен маркет Hape - Дрвен маркет
Прекрасен дрвен маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во пакувањето е вклучен..
7.990 ден.
Hape - Дрвена фискална каса Hape - Дрвена фискална каса
Супер забавен производ за сите мали продавачи. Фискална каса е со кредитна картичка, скенер кој..
3.190 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
10.490 ден.
Hape - Дрвена коцка со активности Hape - Дрвена коцка со активности
Прекрасна дрвена магична коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизви..
9.290 ден.
Hape - Дрвена магична коцка со активности Hape - Дрвена магична коцка со активности
Прекрасна дрвена магична коцка со многу активности. Коцката има пет страни со различни предизви..
9.690 ден.
Hape - Дрвена музичка проодувалка Hape - Дрвена музичка проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
4.340 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Hape - Дрвена масичка со активности
Прекрасна дрвена масичка со активности, супер забава за најмалите. Димензија на производот: 32,5х..
3.990 ден.
Hape - Дрвена играчка ксилофон Hape - Дрвена играчка ксилофон
Прекрасна забавна музичка играчка, ова е омилена играчка во многу домови и една од најпопуларните др..
1.990 ден.
Hape - Дрвени Тапани Cool Beats Hape - Дрвени Тапани Cool Beats
Направете си ваша рок свирка со овој неверојатен комплет тапани! Вклучува еден бас тапан, бараб..
12.690 ден.
Hape - Дрвена гитара Rock And Roll Hape - Дрвена гитара Rock And Roll
Прекрасен музички инструмент укулеле! Вклучува налепница со упатства како и брошура која ќ..
2.190 ден.
Hape - Дрвена гитара Hape - Дрвена гитара
Свирете на оваа прекрасна сина гитара! Вкрстување помеѓу класична гитара и укулеле, тоа е совршена г..
2.790 ден.
Hape - Дрвена едукативна музичка масичка Hape - Дрвена едукативна музичка масичка
Како и неограничените можности на самата музика, играчката за активност на Clever Composer Tune Tabl..
5.190 ден.
Hape - Дрвена играчка Магичен Клавир Hape - Дрвена играчка Магичен Клавир
Со нежниот допир на мали прсти, магичното пијано Hape&Babyeinstein ќе му овозможи на Вашето мале..
2.190 ден.
Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape
Deluxe Grand Piano е вистинско електронско пијано со 30 копчиња што ќе му овозможи на Вашето дете да..
12.390 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Младиот и надежен концертен пијанист лесно ќе..
9.350 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Малиот и надежен концертен пијанист лесно ќе ..
9.350 ден.
Hape - Дрвена работилница Hape - Дрвена работилница
Прекрасна дрвена работилница за многу забава. Во сетот се вклучени 35 делови.  Димензија на ..
5.790 ден.
Hape - Дрвена маса за експерименти Hape - Дрвена маса за експерименти
Дознајте повеќе за науката со оваа прекрасна маса за помлади пронаоѓачи! Во сетот е вклучено се што ..
7.990 ден.
Hape - Дрвена работилница Hape - Дрвена работилница
Прекрасна дрвена работилница за многу забава. Сетот е составен од 71 дел. Практично пакување кое пос..
6.390 ден.
Hape - Дрвена масичка со активности Jungle Hape - Дрвена масичка со активности Jungle
Истражете ја џунглата и нејзините животни со оваа прекрасна масичка со активности. Возете го пр..
6.390 ден.
Hape - Дрвен воз со ксилофон Hape - Дрвен воз со ксилофон
Забавен дрвен сет со воз! Прекрасна мелодија свири додека го возите возот во џунглата преку патеката..
2.990 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS