ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Anlily кукла со веспа
Идеално време за возење веспа! Прекрасна Anlily кукла со веспа, очила, чаша со шејк, селфи стик и ка..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Музичка подлога за играње Музичка подлога за играње
Прекрасна шарената подлога, исклучително пријатна на допир за седење и играње, која му помага на дет..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Кукла Anlily Кукла Anlily
Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Anlily кукла со велосипед Anlily кукла со велосипед
Идеално време за возење велосипед! Прекрасна Anlily кукла со велосипед. Висина на кулка 30см. ..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Anlily кукла трудница Anlily кукла трудница
Прекрасна кукла Anlily која наскоро ќе стане мајка.  Висина на кукла 30см.   ..
480 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Конзола со 620 игри Конзола со 620 игри
Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Сетот вклучува: 1 х конзола 2 ..
950 ден.
без ДДВ: 950 ден.
Дино дрвена балас игра Дино дрвена балас игра
Прекрасна дино дрвена балас игра.  Сетот вклучува 10 тули во различни бои, база за рамнотежа..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Дрвена играчка - Тостер за лепчиња Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
Времето за појадок никогаш не било толку забавно, а децата ќе сакаат да подготвуваат и да им служат ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Дрвенa играчка кафемат Дрвенa играчка кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Сет пластелин
Прекрасен сет пластелин со машинка и различки форми за правење. Сетот содржи 12 кесички со пласте..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет пластелин - Направи Тестени
Машинка за правење на тестенини, супер забава за вашите најмили. Сетот содржи 12 пластелини...
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет со пластелин - Сладолед Сет со пластелин - Сладолед
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Sup конзола со 400 игри Sup конзола со 400 игри
Супер забавна конзола со 400 игри која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. ..
650 ден.
без ДДВ: 650 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.490 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.990 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на два&n..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.990 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Паркинг гаража Паркинг гаража
Супер забавна катна гаража со лифт, со многу паркинг места каде може да се паркираат автомобили и сп..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Дино институт Дино институт
Добредојдовте во светот на диносаурусите. Дино институт во кој безбедно се чуваат и проучуваат динос..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.790 ден.
Камион за спасување животни
Дали сте спремни за спасувачка мисија на животни. Вклучено е се што е потребно за спасување на ..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Кукла Anlily со количка и дете
Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. ..
890 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Дино камион Дино камион
Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за сп..
1.100 ден.
без ДДВ: 1.100 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS