ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Anlily кукла со веспа
Идеално време за возење веспа! Прекрасна Anlily кукла со веспа, очила, чаша со шејк, селфи стик и ка..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Кукла Anlily Кукла Anlily
Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Anlily кукла со велосипед Anlily кукла со велосипед
Идеално време за возење велосипед! Прекрасна Anlily кукла со велосипед. Висина на кулка 30см. ..
850 ден.
без ДДВ: 850 ден.
Anlily кукла трудница Anlily кукла трудница
Прекрасна кукла Anlily која наскоро ќе стане мајка.  Висина на кукла 30см.   ..
480 ден.
без ДДВ: 480 ден.
Дино дрвена балас игра Дино дрвена балас игра
Прекрасна дино дрвена балас игра.  Сетот вклучува 10 тули во различни бои, база за рамнотежа..
290 ден.
без ДДВ: 290 ден.
Дрвена играчка - Тостер за лепчиња Дрвена играчка - Тостер за лепчиња
Времето за појадок никогаш не било толку забавно, а децата ќе сакаат да подготвуваат и да им служат ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Дрвенa играчка кафемат Дрвенa играчка кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Сет пластелин
Прекрасен сет пластелин со машинка и различки форми за правење. Сетот содржи 12 кесички со пласте..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет пластелин - Направи Тестени
Машинка за правење на тестенини, супер забава за вашите најмили. Сетот содржи 12 пластелини...
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Сет со пластелин - Сладолед Сет со пластелин - Сладолед
Дали е некој за сладолед? Вашето дете ќе се забавува со овој креативен сет пластелин правејќи го сво..
980 ден.
без ДДВ: 980 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.490 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на два&n..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.990 ден.
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 690 ден.
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
без ДДВ: 450 ден.
Кукла Anlily со количка и дете
Прекрасна кукла мајка спремна за долги прошетки со своето малечко! Висина на кукла 30см и 12см. ..
890 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.290 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.
Chicco - Подлога за игра Hopscotch Chicco - Подлога за игра Hopscotch
Модерна верзија на класичната детска игра скоканка. 2 начини на играње, музички и фитнес мод. Електр..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.990 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.690 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.590 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.190 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.490 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.790 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.990 ден.
Креативен сет - Ископај дијаманти Креативен сет - Ископај дијаманти
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува 4 глинени тули ..
550 ден.
без ДДВ: 550 ден.
Моден сет за боење на коса Моден сет за боење на коса
Прекрасен сет од 6 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
350 ден.
без ДДВ: 350 ден.
Магнетна книга - Морски животни Магнетна книга - Морски животни
Прекрасна едукативна магнетна книга со морски животни малата Сирена. Едноставно поставете ја картичк..
590 ден.
без ДДВ: 590 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS