ИГРАЧКИ ЗА ДЕВОЈЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Дрвена табла за цртање Hape - Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта. Таблата е двострана, на едната се користи креда, на..
4.990 ден.
Hape - Дрвена табла за цртање Hape - Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана,..
3.990 ден.
Hape - Блендер Hape - Блендер
Направете сами смути со овој прекрасен дрвен блендер сет што доаѓа со две чаши и вклучува парчи..
1.590 ден.
Hape - Дрвен прибор за готвење Hape - Дрвен прибор за готвење
Прекрасен комплет од тенџере, тавче, чинии и други додатоци, вашето дете има сè што му е потреб..
1.990 ден.
Hape - Дрвен сет за чај Hape - Дрвен сет за чај
Прекрасен елегантен дрвен сет за чај. Сега Вашето дете може да организира сопствена чајна забав..
2.390 ден.
Hape - Дрвен миксер Hape - Дрвен миксер
Изматете ја Вашата омилена торта со помош на дрвениот миксер, во сетот се вклучени картонски пакувањ..
1.790 ден.
Hape - Мини дрвена кујна Hape - Мини дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна дрвена кујничка која се прави и скара(не се вк..
2.990 ден.
Hape - Дрвен кафемат Hape - Дрвен кафемат
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Се што ви е потребно за ..
1.790 ден.
Hape - Дрвен маркет Hape - Дрвен маркет
Прекрасен дрвен маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во пакувањето е вклучен..
7.990 ден.
Hape - Дрвена фискална каса Hape - Дрвена фискална каса
Супер забавен производ за сите мали продавачи. Фискална каса е со кредитна картичка, скенер кој..
3.190 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
5.990 ден.
Hape - Дрвена кујна Hape - Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
10.490 ден.
Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape Дрвена играчка Пиано Deluxe Hape
Deluxe Grand Piano е вистинско електронско пијано со 30 копчиња што ќе му овозможи на Вашето дете да..
12.390 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Младиот и надежен концертен пијанист лесно ќе..
9.350 ден.
Hape - Дрвена играчка Пиано Hape - Дрвена играчка Пиано
Прекрасно пијано на Хапе за сите малечки почетници. Малиот и надежен концертен пијанист лесно ќе ..
9.350 ден.
Hape - Дрвена маса за експерименти Hape - Дрвена маса за експерименти
Дознајте повеќе за науката со оваа прекрасна маса за помлади пронаоѓачи! Во сетот е вклучено се што ..
7.990 ден.
Hape - Дрвен воз со ксилофон Hape - Дрвен воз со ксилофон
Забавен дрвен сет со воз! Прекрасна мелодија свири додека го возите возот во џунглата преку патеката..
2.990 ден.
Hape - Дрвена играчка сензорен воз Hape - Дрвена играчка сензорен воз
Прекрасен музички комплет e вистинско уживање за детските сетила! Стимулирајте ги видот, чувството з..
2.090 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.590 ден.5.740 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли 117см Дрвена куќичка за кукли 117см
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.190 ден.6.490 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.6.250 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.490 ден.6.850 ден.
Доктор сет во куферче Доктор сет во куферче
Прекрасен доктор сет во куферче кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти. ..
380 ден.
Дрвена играчка Гитара
Дрвена гитара Moni Toys Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите..
2.290 ден.
Дрвена кујна Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
7.990 ден.
Креативен сет - Направи 3Д Замок Креативен сет - Направи 3Д Замок
Прекрасен креативен сет Направи 3Д замок а потоа обои го! Со неколку едноставни чекори и д..
490 ден.
Сет стоматолог на милениче - Pet dentist Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
Прекрасен стоматолошки сет со кој вашите малечки ќе може да ги поправат забите на кученцето. Ако е з..
890 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.750 ден.
Креативен сет - Направи Дино Магнети Креативен сет - Направи Дино Магнети
Направете рачно изработени магнетни за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што ви е ..
290 ден.
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа во..
980 ден.
Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод ..
880 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS