БЕБЕШКА ОПРЕМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Количка Easylife Recaro Количка Easylife Recaro
Recaro Easylife е лесна количка (тежи само 5,7 килограми), има 4 тркала и прекрасен дизајн. Количкат..
6.990 ден.
Седиште Chicco Quasar Plus 15-36кг
Седиште Chicco Quasar Plus Поборник за тотално безбедно патување! Quasar Plus е анатомска подршка..
1.290 ден.
-25%
Седиште Chicco Gro-up 9-36kg Седиште Chicco Gro-up 9-36kg
Седиште Chicco Gro-up 9-36kg перничето за глава може да се подеси во висина следејќи го растот..
5.990 ден.7.990 ден.
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг црна боја комбинација на седиште за бебе и седиште за дете за п..
8.690 ден.
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг Седиште Cosmos Chicco 0-18кг
Седиште Cosmos Chicco 0-18кг сива боја комбинација на седиште за бебе и седиште за дете за п..
8.690 ден.
-15%
Седиште за автомобил -  Armor Moni
Седиште за автомобил - Armor Moni автомобилното седиште е погодно за деца со тежина ..
4.790 ден.5.640 ден.
-15%
Седиште за автомобил -  Armor Moni Седиште за автомобил -  Armor Moni
Седиште за автомобил - Armor Moni автомобилното седиште е погодно за деца со тежина ..
4.790 ден.5.640 ден.
Столица за хранење - Jungle Teddy Столица за хранење - Jungle Teddy
Столица за хранење - Jungle Teddy - столче за хранење со висинско подесување со својата функциона..
6.460 ден.
Infantino - Играчка за бањање Кош Infantino - Играчка за бањање Кош
Прекрасна играчка која ќе го претвори бањањето во вистинска забава. Едноставно нишанете и фрлајте ги..
490 ден.
Количка Jungle Sprint Количка Jungle Sprint
Количка Jungle Sprint. количките SPRINT се дизајнирани за деца на возраст од 6м до 3 години (п..
4.990 ден.
Количка Jungle Sprint Количка Jungle Sprint
Количка Jungle Sprint. количките SPRINT се дизајнирани за деца на возраст од 6м до 3 години (п..
4.990 ден.
-15%
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг) 5 без..
6.490 ден.7.640 ден.
-15%
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg
Седиште Marshal Cangaroo 0-36kg детско седиште за автомобил за група 0/1/2/3 (0-36 кг) 5 без..
6.490 ден.7.640 ден.
-11%
Транспортно креветче - Cangaroo Транспортно креветче - Cangaroo
Транспортно креветче на 2 нивоа и подлога за преслекување, идеално за родители кои често патуваат. ..
4.790 ден.5.390 ден.
-24%
Количка Alma 2 во 1 Crey Moni Количка Alma 2 во 1 Crey Moni
КОЛИЧКА ALMA 2 во 1 BLACK MONI конструкција: алуминиум систем за сопирање: поврзана сопирачк..
10.990 ден.14.380 ден.
Рамка за слика со отпечатоци Рамка за слика со отпечатоци
Прекрасна рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на Вашето малечко.  Во сетот е вкл..
390 ден.
 Joie количка за близнаци  Joie количка за близнаци
КОЛИЧКА AIRE TWIN TWIN BUGGY ROSY & SEA JOIE oваа количка за близнаци е совршена за две де..
12.590 ден.
Трицикл Нова Qplay Трицикл Нова Qplay
Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицик..
8.990 ден.
-25%
Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY Трицикл Рито 3во1 GREY QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
5.990 ден.7.990 ден.
Аспиратор за нос со USB Аспиратор за нос со USB
Чистењето на носето е посебно важно кај помалите деца, кои не се во состојба самостојно да го издува..
650 ден.
Трицикл Нова Qplay Трицикл Нова Qplay
Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицик..
8.990 ден.
Трицикл Нова Qplay Трицикл Нова Qplay
Еве го еволутивниот супер трицикл на годината, QPlay Nova! Најкомплетен детски трицикл. Овај трицик..
8.990 ден.
-25%
Трицикл Рито 3во1 QPLAY Трицикл Рито 3во1 QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
5.990 ден.7.990 ден.
-25%
Трицикл Рито 3во1 QPLAY Трицикл Рито 3во1 QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
5.990 ден.7.990 ден.
 Jungle Kенгур 4 во 1  Jungle Kенгур 4 во 1
Кенгурот носилка на Jungle има четири позиции за носење со што ќе Ви ја олесни секојдневноста и разу..
2.490 ден.
Дигитален безконтактен топломер Дигитален безконтактен топломер
Повеќенаменски дигитален топломер погоден за мерење на температура кај деца и возрасни, за мере..
890 ден.
-35%
Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars Релаксатор Silly Safari до 9кг Bright stars
Bright Stars Silly Safari до 9кг релаксаторот е со нежно нишање за лесно смирување на бебето. Р..
1.300 ден.1.990 ден.
-14%
Транспортно креветче - Tommy Moni Транспортно креветче - Tommy Moni
Транспортно креветче на 2 нивоа, идеално за родители кои често патуваат. Карактеристики: пр..
4.290 ден.4.990 ден.
-15%
Седиште за автомобил -  Armor Moni Седиште за автомобил -  Armor Moni
Седиште за автомобил - Armor Moni автомобилното седиште е погодно за деца со тежина ..
4.790 ден.5.640 ден.
-10%
Проектор ѕвездено небо  Проектор ѕвездено небо
Прекрасен проектор и ноќна ламба кој проектира ѕвездено небо на ѕидовите, прозорците и таванот...
450 ден.500 ден.
Vtech - Интерфон Vtech - Интерфон
Vtech интерфон, од секој дел од домот, слушајте ги звуците што ги прави Вашето бебе. Dect дигитална ..
2.890 ден.
Детска ротирачка чинија Детска ротирачка чинија
Прекрасна чинија која е направена по револуционерна технологија не дозволува истурање на сувата хран..
180 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2022. UKION SHOPS