Најново
Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
  • Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
  • Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
  • Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
  • Трицикл NOVA QPLAY LIMITED

Трицикл NOVA QPLAY LIMITED

10.590 ден.
Шифра на производ: 9104
Достапност: На залиха
Количина:

Овој луксузен трицикл има алуминиумска рамка која е лесна и супер компактна преклоплива, што го прави многу лесен за носење и складирање. Седиштето може да се ротира за 360 степени, што ви дава можност лесно да комуницирате со Вашето дете. Покрај тоа, потпирачот за грб е прилагодлив за дополнителна удобност. Трициклот има сопирачки на задните тркала и 8,5 инчни гумени тркала што не се надувуваат. Со помош на долгата рачка, родителите лесно можат да го контролираат трициклот Nova. Дополнително, потпирачот за грб и рачката за управување може да се расклопат, овозможувајќи му на Вашето дете да тргне во авантура со „нормален“ трицикл. 

Спецификации

1. 100% склопување за најдобра погодност.

2. Врвен трицикл на преклопување со лесен оперативен систем.

3. Алуминиумска рамка и рачка за туркање за помала тежина и подобра отпорност на корозија.

4. Пневматици со воздух / EVA за безбедно и удобно возење.

5. Иновативна рачка со удобно држење и лесно ракување со функција на слободна рачка.

6. Продолжена тенда со УВ заштита.

7. Прилагодлив и лежечки потпирач за грб со ремен од 5 точки за оптимална удобност и безбедност.

8. Ротирачко седиште за комуникација лице в лице со родителите.

9. Функција на слободно тркало.

10. Безбедносен опкружувачки бар што се одвојува и потпирач за нозе со поволна карактеристика за брзо ослободување.

11. Прилагодлива рачка за туркање и задна ножна сопирачка за подобра контрола на родителите.

12. Од 10 месеци до 72 месеци

13. Максимална тежина до 25кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tricikl, nova
Трицикл NOVA QPLAY LIMITED Овој луксузен трицикл има алуминиумска рамка која е лесна и супер компактна преклоплива, што го прави многу лесен за носење и складирање. Седиштето може да се ротира за 360 степени, што ви дава можност лесно да комуницирате со Вашето дете. Покрај тоа, потпирачот за грб е прилагодлив за дополнителна удобност. Трициклот има сопирачки на задните тркала и 8,5 инчни гумени тркала што не се надувуваат. .. Category: Product #: 9104 Regular price: 10.590 ден. 10.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS