ТРИЦИКЛИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Трицикл Premium Ivory Qplay Трицикл Premium Ivory Qplay
Модерен стил, висок квалитет - ќе обезбеди максимална удобност за безбедно и пријатно возење! Удобн..
10.990 ден.
без ДДВ: 9.314 ден.
Трицикл Nova Niello Black Qplay Трицикл Nova Niello Black Qplay
ТРИЦИКЛ NOVA NIELLO BLACK QPLAY Неговото брзо и лесно склопување ќе Ви овозможи да го понесете со с..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Blue Qplay Трицикл Nova Niello Blue Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Khaki Qplay Трицикл Nova Niello Khaki Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл Nova Niello Grey Qplay Трицикл Nova Niello Grey Qplay
Qplay NOVA Niello Foldable Trike е надграден модел на NOVA EVA Foldable Trike. Има нов стил, суперко..
7.490 ден.
без ДДВ: 6.347 ден.
Трицикл NOVA QPLAY LIMITED Трицикл NOVA QPLAY LIMITED
Овој луксузен трицикл има алуминиумска рамка која е лесна и супер компактна преклоплива, што го прав..
10.590 ден.
без ДДВ: 8.975 ден.
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay
Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива те..
6.890 ден.
без ДДВ: 5.839 ден.
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay
Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива те..
6.890 ден.
без ДДВ: 5.839 ден.
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay
Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива те..
6.890 ден.
без ДДВ: 5.839 ден.
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay Трицикл Prime 6 во 1 Qplay
Трицикл Prime 6 во 1 Qplay со 6 различни режими, овој трицикал расте со Вашето дете од 10 до 7..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
Трицикл Рито Grey Link Brake QPLAY Трицикл Рито Grey Link Brake QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Трицикл Рито Brake QPLAY Трицикл Рито Brake QPLAY
Уживајте во вашите прошетки со вашето малечко со супер квалитетниот трицикал на Qplay. Рито трицикло..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS