Најново
Трицикл Rito Plus Qplay
 • Трицикл Rito Plus Qplay
 • Трицикл Rito Plus Qplay

Трицикл Rito Plus Qplay

6.890 ден.
Шифра на производ: 2557
Достапност: На залиха
Количина:

Трицикл Rito Plus Qplay

 • прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда
 • безбедносни појаси со повеќе функции
 • удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
 • безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
 • 25см и 20см EVA тркала
 • ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
 • нелизгачки педали
 • потпирач за нозе
 • практична торбичка поставена на рачката, за чување на некои лични работи
 • дополнителна мрежеста вреќа на задната корпа, во која ќе може да ставите некоја од омилените играчки на вашето дете
 • наменет за дечиња на возраст од 12 месеци до 36 месеци

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tricikl
Трицикл Rito Plus Qplay Трицикл Rito Plus Qplay прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда безбедносни појаси со повеќе функции удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето 25см и 20см EVA тркала ON/OFF копче за ослободување на предно тркало нелизгачки педали потпирач за нозе практична торбичка .. Category: Product #: 2557 Regular price: 6.890 ден. 6.890
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS