РОДЕНДЕНСКИ ДЕКОРАЦИИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сталак за балони Сталак за балони
Максимална висина на сталак 170см. Вклучени се 7 стапчиња за балони Со сталакот не се вклучени..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Црни Латекс Балони - Сет од 50
Црни латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Зелени Латекс Балони - Сет од 100
Зелени латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Б..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Жолти Латекс Балони - Сет од 50 Жолти Латекс Балони - Сет од 50
Жолти латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Ба..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Црвени пастелни балони сет од 50
Пастелни латекс балони идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Виолетови балони сет од 50 Виолетови балони сет од 50
Виолетови латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Розови Балони - Сет од 100
Розеви латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Б..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса зелена, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Димензија..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса сина, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Димензија: ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Постоље за балони во форма на круг Постоље за балони во форма на круг
Постоље за балони во форма на круг, идеална декорација за Вашата свадбена веселба, годишнина, роденд..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Постоље за балони во форма на срце Постоље за балони во форма на срце
Постоље за балони во форма на срце, идеална декорација за Вашата свадбена веселба, годишнина, роденд..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Балон фолија - Happy Birthday
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Балони со Златни Конфети - Сет од 10 Балони со Златни Конфети - Сет од 10
Балони со златни конфети, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини....
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Фолија балон - Paw Patrol Chase
Фолија балон Paw Patrol Chase, идеалeн за декорирање на роденденски забави. Балонот г..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Фолија балон бројки 80см
Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини... Производот го добивате сп..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Фолија балон бројки 80см Фолија балон бројки 80см
Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини... Производот го добивате сп..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Фолија балон бројки 80см Фолија балон бројки 80см
Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини... Производот го добивате сп..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Сет од 10 стапчиња за фолија балони Сет од 10 стапчиња за фолија балони
Сет од 10 стапчиња за балон фолија. Висина на производ: 43см. ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Сет од 10 стапчиња за балони Сет од 10 стапчиња за балони
Сет од 10 стапчиња за балони.  Висина на производ: 43,5см. ..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Димензија: 100х2..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Фолија балон бројки 40см Фолија балон бројки 40см
Фолија балон бројки, идеaлни за вашите роденденски забави, годишнини... Производот го добивате сп..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
Балон фолија - Happy Birthday
Happy Birthday сет од 7 балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балонит..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Bride To Be - Лента
Bride To Be Лента  идеална за декорација на вашата девојачка вечер! ..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Балон фолија - Love
Сет од 5 балони фолија срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов! Мож..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Караоке микрофон со Bluetooth Караоке микрофон со Bluetooth
Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди вклучен усб..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Бели Латекс Балони - Сет од 50 Бели Латекс Балони - Сет од 50
Бели латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Комплет балони за свечени прослави Комплет балони за свечени прослави
Совршен комплет од балони за свечени прослави! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може д..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Комплет балони за роденденска прослава Комплет балони за роденденска прослава
Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комп..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Комплет балони за роденденска прослава Комплет балони за роденденска прослава
Совршен комплет од  балони за Вашата роденденска забава! Нека се восхитуваат сите! Со овој комп..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Пастелни  Латекс Балони - сет од 100 Пастелни  Латекс Балони - сет од 100
Пастелни латекс балони во повеќе бои идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, сва..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Бели Латекс Балони - Сет од 100 Бели Латекс Балони - Сет од 100
Бели латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Балони со Срце - сет од 10
Сет од 10 црвени балони со срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов!&nb..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS