Најново
Постоље за балони во форма на круг
  • Постоље за балони во форма на круг
  • Постоље за балони во форма на круг
  • Постоље за балони во форма на круг

Постоље за балони во форма на круг

350 ден.
Шифра на производ: 1841
Достапност: На залиха
Количина:

Постоље за балони во форма на круг, идеална декорација за Вашата свадбена веселба, годишнина, роденденска забава, веридба....

Димензија на постољето: висина 170см, дијаметар на круг Ø78см.

Со постољето не се вклучени балони.

Постолјето е изработено од пластика, долниот дел, базата се полни со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: postolje, krug, baloni
Постоље за балони во форма на круг Постоље за балони во форма на круг, идеална декорација за Вашата свадбена веселба, годишнина, роденденска забава, веридба.... Димензија на постољето: висина 170см, дијаметар на круг Ø78см. Со постољето не се вклучени балони. Постолјето е изработено од пластика, долниот дел, базата се полни со вода. .. Category: Product #: 1841 Regular price: 350 ден. 350
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS