Најново
Балон фолија - Happy Birthday

Балон фолија - Happy Birthday

250 ден.
Шифра на производ: 2332
Достапност: На залиха
Количина:

Happy Birthday сет од 7 балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.

Вклучени се вкупно 7 парчиња:

  • 3 фолија балони 50см,
  • 4 фолија балон 40см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: folija, balon, rodenden
Балон фолија - Happy Birthday Happy Birthday сет од 7 балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. Вклучени се вкупно 7 парчиња: 3 фолија балони 50см, 4 фолија балон 40см .. Category: Product #: 2332 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS