РОДЕНДЕНСКИ ДЕКОРАЦИИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса gold/rose, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Дименз..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса златна, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Димензија..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Фолија завеса Фолија завеса
Декоративна фолија завеса сребрена, идеална за роденденски забави, годишнини, свадби Димензи..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Сиви Латекс Балони - Сет од 100 Сиви Латекс Балони - Сет од 100
Сиви латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Happy Birthday - Балон фолија
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спаку..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Ѕвезда - Балон фолија
Ѕвезда балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, не..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Розеви Металик Балони - Сет од 100 Розеви Металик Балони - Сет од 100
Розеви металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишни..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Балон фолија - Happy Birthday
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спаку..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Еднорог - Балон фолија
Еднорог балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, н..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Светло Сини Металик Балони - Сет од 100 Светло Сини Металик Балони - Сет од 100
Светло сини металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадб..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Црни Латекс Балони - Сет од 100 Црни Латекс Балони - Сет од 100
Црни латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
It's a Girl - Сет од 10 латекс балони
It's a Girl 10 розеви латекс балони идеални за прослава на новороденче. Балоните..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
It's Boy - Сет од 10 латекс балони
It's Boy, 10 сини латекс балони идеални за прослава на новороденче. Балоните ги добив..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Happy Birthday балони - Сет од 10
Happy Birthday балони во повеќе бои, идеални за декорација на вашите роденденски забави. Б..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Сталак за балони Сталак за балони
Сталак за балони. Висина на сталак 70см. Вклучени се 7 стапчиња за балони со димензии: 3 ст..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Пастелни Латекс Балони - Сет од 10 Пастелни Латекс Балони - Сет од 10
Пастелни латекс  балони идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнин..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Пастелни Латекс Балони - Сет од 10 Пастелни Латекс Балони - Сет од 10
Пастелни латекс балони идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини..
180 ден.
без ДДВ: 153 ден.
Латекс Балони - Сет од 100 Латекс Балони - Сет од 100
Транспарентни(безбојни) латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Балони латекс - Сет од 100 Балони латекс - Сет од 100
Темно розеви (магента) балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишн..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Балон фолија - Bride To Be Балон фолија - Bride To Be
Честитки, ти рече Да. Балон фолија, идеален за декорација на вашата девојачка вечер! Балоните г..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.

Распродадено

Распродадено

Роденденски свеќи - Happy Birthday Роденденски свеќи - Happy Birthday
Роденденски свеќи - Happy Birthday. Замислете си желба пред да ги дувнете свеќичките! Висина на с..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Комплет Балони за Свечени Прослави - Сет од 100 Комплет Балони за Свечени Прослави - Сет од 100
Совршен комплет од 100 балони за Вашата свадбена веселба! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Балон фолија - It's a Girl Балон фолија - It's a Girl
It's a Girl балон - фолија идеален за прослава на новороденче. Балоните ги ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Сет за декорација на балони Сет за декорација на балони
Сет за декорација на балони. Се што ви е потребно за Вашиот роденден да биде совршен! Сетот вклуч..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Happy Birthday - Балон фолија Happy Birthday - Балон фолија
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спаку..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Балон фолија - It's a Boy Балон фолија - It's a Boy
It's a Boy балон - фолија идеален за прослава на новороденче. Балоните ги добивате сп..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Балон фолија - It's a Girl
It's a Girl балон - фолија идеални за прослава на новороденче. Балоните ги добив..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Роденденски свеќи - Happy Birthday Роденденски свеќи - Happy Birthday
Роденденски свеќи - Happy Birthday. Замислете си желба пред да ги дувнете свеќичките! Висина на с..
100 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Металик балони во повеќе бои - Сет од 50 Металик балони во повеќе бои - Сет од 50
Mеталик латекс балони во повеќе бои, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Happy Birthday балони - Сет од 100 Happy Birthday балони - Сет од 100
Happy Birthday балони во повеќе бои, идеални за декорација на вашите роденденски забави. Б..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Сини Металик Балони - Сет од 100 Сини Металик Балони - Сет од 100
Сини металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годи..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Виолетови Металик Балони - Сет од 100 Виолетови Металик Балони - Сет од 100
Виолетови металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годи..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS