Најново
Сиви Латекс Балони - Сет од 100
  • Сиви Латекс Балони - Сет од 100
  • Сиви Латекс Балони - Сет од 100
  • Сиви Латекс Балони - Сет од 100

Сиви Латекс Балони - Сет од 100

450 ден.
Шифра на производ: 1612
Достапност: На залиха
Количина:

Сиви латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум.

Пакувањето содржи 100 балони.

Балоните се со дијаметар 12" - 30см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сиви Латекс Балони - Сет од 100 Сиви латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Балоните може да ги надувате со воздух или хелиум. Пакувањето содржи 100 балони. Балоните се со дијаметар 12" - 30см. .. Category: Product #: 1612 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS