РОДЕНДЕНСКИ ДЕКОРАЦИИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сини Металик Балони - Сет од 100 Сини Металик Балони - Сет од 100
Сини металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годи..
450 ден.
Виолетови Металик Балони - Сет од 100 Виолетови Металик Балони - Сет од 100
Виолетови металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годи..
450 ден.
Зелени Металик Балони - Сет од 100 Зелени Металик Балони - Сет од 100
Светло зелени металик латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, ..
450 ден.
Балон фолија - It's a Boy
It's a Boy балон - фолија идеален за прослава на новороденче. Балоните ги добива..
200 ден.
Happy Birthday Princess - Балон фолија
Happy Birthday Princess балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Вклучени се 5 пар..
200 ден.
Happy Birthday - Балон фолија Happy Birthday - Балон фолија
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спаку..
250 ден.
Happy Birthday - Балон фолија Happy Birthday - Балон фолија
Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спаку..
250 ден.
Сребрени латекс балони - Сет од 50 Сребрени латекс балони - Сет од 50
Сребрени латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини......
350 ден.
Златни латекс балони - Сет од 50 Златни латекс балони - Сет од 50
Златни латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Б..
350 ден.
It's Girl - Сет од 100 латекс балони It's Girl - Сет од 100 латекс балони
It's Girl 100 розеви латекс балони идеални за прослава на новороденче. Балоните ги до..
420 ден.
It's Boy - Сет од 100 латекс балони It's Boy - Сет од 100 латекс балони
It's Boy, 100 сини латекс балони идеални за прослава на новороденче. Балоните ги добивате ..
420 ден.
Сини Латекс Балони - Сет од 100 Сини Латекс Балони - Сет од 100
Сини латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Бал..
350 ден.
Светло Зелени Латекс Балони - Сет од 100 Светло Зелени Латекс Балони - Сет од 100
Светло зелени латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнин..
350 ден.
Портокалови Латекс Балони - Сет од 100 Портокалови Латекс Балони - Сет од 100
Портокалови латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини...
350 ден.
Зелени Латекс Балони - Сет од 100 Зелени Латекс Балони - Сет од 100
Зелени латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Б..
350 ден.
 Светло Розови Балони - Сет од 100
Розеви латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Б..
350 ден.
Жолти Латекс Балони - Сет од 100 Жолти Латекс Балони - Сет од 100
Жолти латекс балони, идеални за декорација на роденденски забави, крштевки, свадби, годишнини.....Ба..
350 ден.
Електрична пумпа за балони Електрична пумпа за балони
Декорирајте го вашиот простор за многу кратко време со помош на електрична пумпа за надувување на ба..
1.390 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS