Најново
Happy Birthday - Балон фолија

Happy Birthday - Балон фолија

250 ден.
Шифра на производ: 1953
Достапност: На залиха
Количина:

Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да си надуваат со воздух или хелиум.

Висина на буква 40см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Happy Birthday - Балон фолија Happy Birthday балон фолија, идеална за декорирање на роденденски забави. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да си надуваат со воздух или хелиум. Висина на буква 40см. .. Category: Product #: 1953 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS