Најново
Балони со Срце - сет од 10

Балони со Срце - сет од 10

180 ден.
Шифра на производ: 1842
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 10 црвени балони со срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов! Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Балоните се со дијаметар 12" - 30см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Балони со Срце - сет од 10 Сет од 10 црвени балони со срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов! Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Балоните се со дијаметар 12" - 30см .. Category: Product #: 1842 Regular price: 180 ден. 180
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS