Најново
Комплет балони за свечени прослави
  • Комплет балони за свечени прослави

Комплет балони за свечени прослави

490 ден.
Шифра на производ: 3571
Достапност: На залиха
Количина:

Совршен комплет од балони за свечени прослави! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за родендени, крштевки, прослави за новороденче, свадба.... Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум. 

Комплетот вклучува:

  • розови балони 25см - 60 ком
  • бели балони 25см - 20 ком
  • сиви балони 25см - 3 ком
  • металик gold/rose балони 30 см - 4 ком
  • металик бакарна боја балони 30 см - 2 ком
  • лента за декорација на балони;
  • 12 лепенки за балони

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: baloni, svecheni, proslavi
Комплет балони за свечени прослави Совршен комплет од балони за свечени прослави! Нека се восхитуваат сите! Со овој комплет може да ги изненадите вашите најмили за родендени, крштевки, прослави за новороденче, свадба.... Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Може да се надуваат со воздух или хелиум.  Комплетот вклучува: розови балони 25см - 60 ком бели балони 25см - 20 ком сиви балони 25см - 3 ком металик gold/.. Category: Product #: 3571 Regular price: 490 ден. 490
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS