Најново
Балон фолија - Love

Балон фолија - Love

250 ден.
Шифра на производ: 2855
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 5 балони фолија срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов!

Може да се надуваат со воздух или хелиум. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани.

Балоните се со дијаметар:

  • 4 фолија балон Ø45см
  • 1 балон фолија Love Ø66см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: balon, folija, срце
Балон фолија - Love Сет од 5 балони фолија срце. Понекогаш не се потребни зборови за да ја искажете вашата љубов! Може да се надуваат со воздух или хелиум. Балоните ги добивате спакувани, ненадувани. Балоните се со дијаметар: 4 фолија балон Ø45см 1 балон фолија Love Ø66см. .. Category: Product #: 2855 Regular price: 250 ден. 250
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS