Најново
Bride To Be - Лента

Bride To Be - Лента

180 ден.
Шифра на производ: 2011
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Bride To Be Лента  идеална за декорација на вашата девојачка вечер!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: lenta, devojachka, vecher
Bride To Be - Лента Bride To Be Лента  идеална за декорација на вашата девојачка вечер! .. Category: Product #: 2011 Regular price: 180 ден. 180
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS